Blowcast Blowbot Automatic masturbaator

149.00

Tutvustame BLOWCAST-i; loodud uuenduste ja kirega, et äratada teie fantaasiad ellu! Blowbot pakub ainulaadset kogemust veetlevate vibratsioonide ning soojusfunktsiooniga. Võimsa mootori ja mõnusalt pehme tekstuuriga avastate aistinguid, mida te pole kunagi varem tundnud.
Ergonoomiline disain sobitub mugavalt teie kätte, võimaldades teil ilma vaevata nautida, kuni masturbaator oma tööd teeb. Kokku 10 vibratsioonirežiimi ja 10 mustrit, mida saate kasutamise ajal lihtsalt muuta. Soojendusfunktsiooniga soojeneb kuni 45 kraadini, et tagada võimalikult realistlik tunne. Asetage telefon telefonihoidikusse, istuge ja nautige mida BLOWCAST Blowbot teile pakub.

Ükskõik, kas soovite ülipehmeid paitusi või intensiivsemaid naudinguid-BLOWCAST pakub kõike. Iga meeleolu ja hetke jaoks on BLOWCAST.

  • Soojendusfunktsioon
  • Ergonoomiline disain
  • Eemaldatav telefonihoidja
  • Eriti pehme tekstuur
  • Imemis- ja tõukefunktsioon
  • Vibreerib

Avasta koos BLOWCAST-ga!

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Masturbaatori puhastamine on lihtne. Eemalda silikoonist sisu: õrnalt eemaldage esimene plastkate, lükates üles oranšid hoovad. Pese seda sooja vee ja intiimpesugeeliga, kasuta antibakteriaalset spreid, et eemaldada 99,9% bakteritest. Jälgi, et toode oleks täiesti kuiv enne karpi tagasi panemist. Toode ei ole 100% veekindel, seega ei tohi seda üleni vette panna.
Lisa puudrit, kui oled masturbaatori ära pesnud ja kuivatanud. Kasutades puudrit peale igat kasutus on mõnuvahendi eluiga pikem.

Kasuta alati vee baasil libestit. Õlid ja silikooni baasil libestid lõhuvad toote ära.

Taaslaetav USB kaabliga, mis on kaasas.
Laadimisaeg 120min, kasutusaeg 120min.

Kogupikkus: 23,5cm
Sisestatava osa pikkus: 14cm
Diameeter: max 4,6cm
Tööaeg: 130min
Materjal: TPE [cyberskin], ABS