Blowcast Wingman Light masturbaator

99.00

Tutvustame BLOWCAST-i; loodud uuenduste ja kirega, et äratada teie fantaasiad ellu! Wingman LIGHT pakub ainulaadset kogemust tänu silitusfunktsioonile. Võimsa mootori ja mõnusalt pehme tekstuuriga avastate aistinguid, mida te pole kunagi varem tundnud.
Ergonoomiline disain sobitub mugavalt teie kätte, võimaldades teil ilma vaevata nautida, kuni masturbaator oma tööd teeb. Kokku 8 erinevat reziimi, mida saate kasutamise ajal lihtsalt muuta.  Asetage telefon telefonihoidikusse, istuge ja nautige mida BLOWCAST teile pakub.

Ükskõik, kas soovite ülipehmeid paitusi või intensiivsemaid naudinguid-BLOWCAST pakub kõike. Iga meeleolu ja hetke jaoks on BLOWCAST.

  • Ergonoomiline disain
  • Eemaldatava telefonihoidjaga
  • Silitusfunktsioon
  • Uuenduslik disain

Avasta koos BLOWCAST-ga!

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Masturbaatori puhastamine on lihtne. Eemalda silikoonist sisu ja pese seda sooja vee ja intiimpesugeeliga, kasuta antibakteriaalset spreid, et eemaldada 99,9% bakteritest. Jälgi, et toode oleks täiesti kuiv enne karpi tagasi panemist. Toode ei ole 100% veekindel, seega ei tohi seda üleni vette panna.
Lisa puudrit, kui oled masturbaatori ära pesnud ja kuivatanud. Kasutades puudrit peale igat kasutus on mõnuvahendi eluiga pikem.

Kasuta alati vee baasil libestit. Õlid ja silikooni baasil libestid lõhuvad toote ära.

Kiiresti taaslaetav kaasasoleva USB laadijaga.
Laadimisaeg 90min, kasutusaeg 90min.

Kogupikkus: 15,8cm
Sisestatava osa pikkus: 13,7cm
Diameeter: minimaalselt 2,5cm
Materjal: TPE [cyberskin], ABS