Blowcast Wingman Pro masturbaator

109.00

Tutvustame BLOWCAST-i; loodud uuenduste ja kirega, et äratada teie fantaasiad ellu! Wingman PRO pakub ainulaadset kogemust veetlevate vibratsioonide ning soojusfunktsiooniga. Võimsa mootori ja mõnusalt pehme tekstuuriga avastate aistinguid, mida te pole kunagi varem tundnud.
Ergonoomiline disain sobitub mugavalt teie kätte, võimaldades teil ilma vaevata nautida, kuni masturbaator oma tööd teeb. Kokku 10 vibratsioonirežiimi ja 8 mustrit, mida saate kasutamise ajal lihtsalt muuta. Soojendusfunktsiooniga soojeneb kuni 45 kraadini, et tagada võimalikult realistlik tunne. Asetage telefon telefonihoidikusse, istuge ja nautige mida BLOWCAST Blowbot teile pakub.

Ükskõik, kas soovite ülipehmeid paitusi või intensiivsemaid naudinguid-BLOWCAST pakub kõike. Iga meeleolu ja hetke jaoks on BLOWCAST.

  • Soojendusfunktsioon
  • Ergonoomiline disain
  • Eemaldatav telefonihoidja
  • Eriti pehme tekstuur

Avasta koos BLOWCAST-ga!

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Masturbaatori puhastamine on lihtne. Eemalda silikoonist sisu ja pese seda sooja vee ja intiimpesugeeliga, kasuta antibakteriaalset spreid, et eemaldada 99,9% bakteritest. Jälgi, et toode oleks täiesti kuiv enne karpi tagasi panemist. Toode ei ole 100% veekindel, seega ei tohi seda üleni vette panna.
Lisa puudrit, kui oled masturbaatori ära pesnud ja kuivatanud. Kasutades puudrit peale igat kasutus on mõnuvahendi eluiga pikem.

Kasuta alati vee baasil libestit. Õlid ja silikooni baasil libestid lõhuvad toote ära.

Kiiresti taaslaetav kaasasoleva USB laadijaga.

Kogupikkus: 15,8cm
Sisestatava osa pikkus: 13,8cm
Diameeter: max 4,6cm
Tööaeg: 130min
Materjal: TPE [cyberskin], ABS