Bye Bra rinnatõstja+nibukatted 3paari

39.00

Bye Bra rinda tõstvad nibukatted satiinise kattega, et saaksid kanda riideid nii, et nibud esile ei kerkiks ja samas rind oleks ilust hoitud kõrgemal, kui vaja.  Pakis on 3 paari isekleepuvaid rinda tõstvaid nubukatteid.
Kleepuvad rinnatõstukid on valmistatud 3M poolt toodetud väga õhukesest ja painduvast isekleepuvast teibist. Sama tüüpi Teipi kasutatakse haiglates ja see on dermatoloogiliselt ohutu. U-kujuline kleepuv rinnahoidja võimaldab asetada nibusid mitme sentimeetri võrra ülespoole. Kleepuvaid rinnatõsteid saab kasutada ka reguleerimiseks – näiteks kui naisel on kaks erinevat rindade kuju või suurust või rinnanibu kõrgust – aitab rinnahoidja teip teha vajalikke esteetilisi korrektuure.
Suuruseid on valida A-C korvile ja D-F korvile. Kui sinu suurus jääb kahe vahele, siis soovitame võtta alati suurem.
Haiglates kasutatav ainulaadne 3M kvaliteetrinnahoidja teip on erinevalt mõnest võltsitud tootest täiesti ohutu ja loob täiusliku tõstevõime. Bye Bra kleepuv rinnahoidja teibib rinnad lihtsalt ja tõhusalt. Veelgi parem, mitte ainult rinnad ei tõuse, vaid ka enesehinnang ja kandja tuju. See mitte ainult ei anna teile rohkem enesekindlust; see võimaldab kanda oma lemmikkleiti ilma rinnahoidjat kasutamata.

Kirjeldus

Kasutamine: kleebi toode puhtale kehale. Veendu, et keha ei oleks õline, kreemine, puudrine või mõne muu keha tootega eelnevalt kokku tehtud.

Lisainfo

Suurus

, ,

Bränd