CalExotics Inspire Dilator Kit

89.99

CalExotics Silicone Dilator Kit on hoolikalt loodud Sinu heaoluks. Kõik 5 komplektis olevat vaginaal-laiendajat on valmistatud fataalivabast siidiselt pehmest kõrge kvaliteediga silikoonist. Ergonoomiliselt kumerad dildod on läbimõeldult loodud intiimsete kogemuste parandamiseks ja seksuaaltervise toetamiseks. Mugavaks kasutamiseks on iga laiendaja otsas sõrmease. Kasutades laiendajaid taastab ja elustab see tupe tugevust ning võib leevendada ebamugavustunnet, mis muidu seksi ajal tekib. Kõik laiendajad on erineva läbimõõduga,  tänu millele saad alustada lihtsamast ning liikuda järjest suurema juurde, kui tunned, et oled selleks valmis.
Inspire Silicone Dilator Kit saab kasutada vaginaalse treenijana või vaginismi raviks. Kasutades kodus tupe laiendamiseks, saate harjutada oma tupe lihaseid lõdvestuma ning ühtlasi harjuda ka penetratsiooniga. Laiendajad sobivad ka operatsioonijärgseks taastumiseks.

Rääkimata sellest, et nad näevad ka väga nunnud välja! 🙂

 

Mõeldud eelkõige kasutamiseks meditsiinilisel näidustusel

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kasuta oma lemmikut veebaasil libestit lihtsamaks sisestamiseks. Õlid ning silikoonibaasil libestid kahjustavad toodet!

Valmistatud 100% kõrgema klassi silikoonist. Hüpoallergeeniline. Mittepoorne.

Puhasta pärast iga kasutamist sooja vee ja intiimpesugeeliga või Think Clean puhastuspihustiga, mis eemaldab 99,99% bakteritest.

Dilator #1: laius 1,25cm, pikkus 7,5cm
Dilator #2: laius 2cm, pikkus 9cm
Dilator #3: laius 2cm, pikkus 10,75cm
Dilator #4: laius 2,5cm, pikkus 12,75cm
Dilator #5: laius 3,25cm, pikkus 14cm

Lisainfo

Bränd

Kellele

Naistele

Värv

,