Cruizr CP01 Keerutav ja imev masturbaator

139.00

Cruizr CP01 on 10 erineva keerutava ja 5 imeva funktsiooniga luksuslik ja diskreetne masturbaator. Lisaks muule on masturbaatoril spiraalselt keerutav programm ja soojenev funktsioon, et kogemus oleks veelgi reaalsem. Mänguasja pehme silikoon avaneb justkui vagiina ja selle sees on mummud ja pehmed silikoonist harjakesed.

Vajuta heli aktiveerimise nuppu ja naudi särtsakat naishäält, mis annab sulle teada, et naudib seda olukorda vähemalt sama palju kui sina! Diskreetseks nautlemiseks on kaasas kõrvaklapid.

Kaasas on ka spetsiaalne hoidja ja iminapp, et saaksid lelu asetada soovitud kohta ja lasta teha tal kogu töö, ilma, et peaksid seda käes hoidma.

Kasuta Cruizr CP01 koos kaaslasega eelmängu ajal või naudi üksinda. Kasutusjuhendi saad lihtsasti alla laadida pakendil olevat QR koodi skanneerides.

Laost otsas

Kirjeldus

Silikoonosa on lihtsasti eemaldatav, et puhastamine mugavaks muuta. Pese seda sooja vee ja intiimpesugeeliga, kasuta antibakteriaalset spreid, et eemaldada 99,9% bakteritest. Jälgi, et toode oleks täiesti kuiv enne karpi tagasi panemist. Toode ei ole 100% veekindel, seega ei tohi seda üleni vette panna.

Kasuta alati vee baasil libestit. Õlid ja silikooni baasil libestid võivad toodet lõhkuda.

Kiiresti taaslaetav kaasasoleva USB laadijaga.

Kogupikkus: 28,10cm
Silikoonosa pikkus: 16,50cm
Diameeter: max 4,20cm
Materjal: TPE [cyberskin], ABS

Vaata kasutusjuhendit SIIT.

Lisainfo

Bränd

Kellele

Meestele

Sulle võib meeldida ka…