ft London Gballs3 App treeningvahend

119.00

ft London Gball3 App on personaalne seks-fitness treener.

Gballs3 on APPiga personaalne virtuaaltreener, mis aitab sind vormi, et elukvaliteet oleks parem, orgasmid tugevamad ja tervis korras.

Gvibe Gballs 3 on arenenud vaagnapõhjalihaste treeningvahend, mis töötab koostöös telefonirakendusega. Tupekuulidega treenimine pole eales olnud nii kiire, lihtne ja mänguline. Sa ei pea veetma liigselt aega, et ennast treenida – kõigest pool tundi igapäevaselt on piisav, et juba 3-4 nädala jooksul märgata reaalseid tulemusi. Gballs 3 pakub võimalusi, mida teised kuulid ei paku – tagasisidet, mis aitab mõista mida ja kuidas treenida parimate tulemuste nimel.

Miks on Gballs 3 parem kui Gballs 2?

  1. Edasiarendatud töökindlus. Gballs 2 võis treeningute ajal ringi liikuda, raskendades sensorite tööd musklite lugemisel ning peatada korrektset treeningut. Gballs 3 on aga varustatud pehme jalaga, mis tahab kindla asukoha treeningute ajal.
  2. Tundlikumad  sensorid. Sensorid on täpse treeningu jälgimise jaoks kõige olulisemad osad. Gballs 3 kannab endas veelgi täpsemaid sensoreid, et nii algajad kui edasijõudnud saaksid täpseid tulemusi.
  3. Magneetiline laadimine. Erinevalt pere mustast lambast Gballs 2-st, on Gballs 3 varustatud magneetilise laadimisega. Nii saame pakkuda 100% veekindlust ja parimat vastupidavust.
  4. Pikema elueaga aku, mis kestab ühe laadimisega kuni 4 tundi!

Gvibe Gballs 3 on nutitelefoni abil juhitavad tupekuulid, mis aitavad treenida vaaagnapõhjalihaseid, tundlikust ja tõsta intiimsuse mõnu.

Gballs 3 head omadused

Gballs 3 kuulidega treenimine on ülimalt lihtne: Lae alla Magic Kegel rakendus. Lülita sisse bluetooth, jälgi rakenduse juhiseid et kuulid ühendada, ning vali treeningprogramm, ning alusta treeninguga. Gballs 3 sisaldab kuute treeningprogrammi: Beginner level, Honeymoon, I am planning a child, Young mother, In the recovery of muscles, The mistress. Igal programmil on juures kirjeldus, et saaksid igaks elu hetkeks valida endale õige programmi. Igal programmil on erinevad harjutused algaja ja meistri vahel. Vali oma kursus ja alusta trenniga, kus sind ootab lõbus mäng. Kõige alguses istutad oma seemne, et protsessi alustada, ning treenides näed kuidas su puu kasvab suureks ja tugevaks. Äppis näed reaalajas, kuidas su musklid kasvavad, muutudes tugevamaks ja tundlikumaks. Gballs 3 sees olevad kolm sensorit annavad sulle tagasisidet vibreerides sinu liigutuste järgi. Rakenduses juhendab sind hääljuhend, kes annab teada mida ja kuidas peaksid tegema. Tupekuulidega treenimise põhimõte on lihaste pingutamine ja lõdvestamine, ning rakenduses saad jälgida individuaalselt sulle loodud treeningkava, mis võtab arvesse sinu musklite toonust. Iga saavutuse eest saad medaleid, auhindu ja boonuseid – nii oled motiveeritud oma treeninguid jätkama. Peale raskeid treeninguid saad kuulid ümber lülitada vibreerivate kuulide programmile – see lelu on sama kasulik kui lõbus.

Gvibe telefonirakendusega juhitavad tupekuulid on valmistatud hüpoallergeeniliselt silikoonist, muutes Gballs 3 kuulid veel painduvamaks ja pehmemaks. 100% veekindlus lubal sul neid nautida ka vannis ja dušši all. Kuulid töötavad kuni 4 tundi ühe laadimisega.

Koos Gballs 3 saad mugavalt ja naturaalselt saavutatud ihaldatud tulemuse, tugevndades oma muskleid, parandades oma tervist, ning aidata valu vastu päevade ajal.

Gballs 3 ei ole vaid lõbus mänguasi, vaid ka tõeline abiline kõigile naistele, vaatamata nende vanusele ja laste arvule. Täpselt nagu tavaliselt käivad hea tervisega kaasas Jooga ja sport, aitab Gballs 3 hoolitseda su seksuaalse tervise eest.

6 personaalset kursust.
Harjutused õigetele vaagnapõhjalihastele.
Hääljuhised.
Päevased eesmärgid.
Tehtud pingutuste jälgmine.
Aumärgid ja auhinnasüsteem.

Vaata Ulaka Kaunitari videot “Kuidas valida treeningkuule“.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kuuli sisestamiseks vali endale sobiv asend. Paljud naised leiavad, et on mugav paigaldada selili lamades. Kindlasti kanna kuuli tipule veidi vee baasil libestit, et paigaldamine oleks mugav.
Toode on kaetud meditsiinilise silikooniga, mis ei kogu baktereid ja on kerge puhastada. Puhasta toodet peale iga kasutuskorda vee ja seebiga ning LELO puhastuspihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.

Ära kasuta õlisid ega silikooni baasil libestit, see lõhub toote ära.

APP Magic Kegel on saadaval IOS App Store’s ja Google Play Store’s.
Mõõtmed: 31mm x 82mm
Raskus: 54g
Töötab kuni 4h
100% veekindel
1 aastane garantii

Lisainfo

Bränd

Värv

Kellele

Naistele

Sulle võib meeldida ka…