LELO Luna Beads Noir treeningkuulid

55.00

LUNA Beads kuulid on maailmas üks paremini müüdavaid tupelihaste treeningsüsteeme. Luna Beads kuulid võimaldavad raskuseid ise kokku sobitada. Pakk sisaldab kahte kuuli, mis on 34g ja 29mm läbimõõduga. Kuule saab omavahel ühendada silikoonkinnitusega. Kanna neid kodus, treenimaks vaagnapõhjalihaseid või romantilisel õhtul, et stimuleerida tundlikku piirkonda. Liikumine paneb kuulide sees olevad kuulid liikuma ja nii tekib õrn, kuid erutav vibratsioon.

Vaata Ulaka Kaunitari videot “Kuidas valida treeningkuule“.

Kirjeldus

Tupelihaste treenimine annab tihedamad, intensiivsemad ja pikaajalisemad orgasmid. Tugevad vaagnapõhjalihased annavad naisele suurema kontrolli ja tundlikuse seksi ajal. Ka mees tunneb treeningu tulemust ja oskab seda hinnata, kui voodis oma lihastega mängides teda üllatad. Treeningkuulid on asendamatud peale lapse sündi, kui vaagnapõhjalihased on vaja viia kiiresti õigesse vormi. Lisaks soovitame kasutada Viamax tihkeks tegevat geeli, et lihased kiiremini vormi saada.

Pese peale iga kasutuskorda toodet sooja vee ja intiimgeeliga ning kasuta spetsiaalset LELO puhastuspihustit, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada LELO vee baasil libestit, mis on ideaalne naise kehale ja ohutu tootele.
Ära kasuta õlisid ega silikooni baasil libestit, see lõhub toote ära.

Kuulide läbimõõt: 2,9cm
Silikoon kinniti mõõdud: 7,5cm x 3cm x 1cm

Treeningkuulide kasutusjuhendi leiad siit.

Lisainfo

Bränd

Värv

Kellele

Naistele

Sulle võib meeldida ka…