LELO Tiani3 puldiga paaridevibraator

179.00

Tiani3 on uuenenud versioon Red Dot Design auhinna võitnud paaridevibraatorist. Mõeldud kandmiseks naisele vahekorra ajal. Võimsad vibratsioonid stimuleerivad samaaegselt naise kliitorit ja G-punkti ning mehe peenist. Stiilse disainiga lelu on kaetud siidise meditsiinilise silikooniga ja pult töötab 12 meetri raadiuses. Toode on kergesti puhastatav ja paindlik, toomaks imelist naudingut nii mehele kui naisele. Lisaks on Tiani täiesti veekindel veealusteks mõnudeks. Sense Motion tehnoloogiaga juhtmevaba pult ja 8 funktsiooni, mida saab muuta käeliigutustega, puldilt või otse mänguasjalt.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tiani3 on juhitav puldiga ja lihtsa käeviibutusega. Puldi tööraadius on kuni 12 meetrit. Pult töötab 2 X AAA patareidega (pakis kaasas) ja toode ise on taaslaetav laadijaga (pakis kaasas). Pakis kaasas ka kotike, kus toodet hoida ja 5 ml libesti ning tehase poolt 1-aastane garantii.
Tiani3 on tehtud 100 % kehasõbralikust silikoonist.
Puhasta toodet peale kasutamist sooja vee ja intiimpesugeeliga või spetsiaalse antibakteriaalse pihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.
Ära kasuta õlisid ega silikooni baasil libestit, see lõhub toote ära.

Lae 2 tundi ja kasuta järjest 1 tund.
Mõõdud: 78 x 44.5 x 32 mm
Kaal: 42 g

Lisainfo

Värv

, ,

Bränd

Omadus

Puldiga/Äpiga

Kellele

Paaridele

Sulle võib meeldida ka…