Odile Absolute anaaldilataator

119.00

Odile anaaldilataatorid on revolutsioon anaalmängudes!

Absolute on täielik game-changer kõigile anaalmängude armastajatele, kes soovivad mängudele teistsugust tasandit. Absolute on esimene anaaltapp-dilataator, mis on spetsiaalselt mõeldud pakkumat parimat anaaldilatatsioonikogemust!

Lihtsalt lisa libestit, sisesta Absolute ja – VOILA! – naudingud võivad alata! Sina saad väikesest mustast võtmekesest keerutades otsustada, kui jämeda leluga Sa hullata soovid (alustades 2,54cm lõpetades 3,81cm läbimõõduga)!

Tänu uuenduslikult ja läbimõeldud disainile saad sellega liikuda anaalmängudes edasi endale sobivas ning nauditavas tempos. Lisaks, erinevalt anaaltappidest, ei jää Odile Absolute paika vaid saad seda edasi-tagasi liigutada, stimuleerides seeläbi anaalpiirkonna lugematuid närvilõpmeid.

ADilatatsioon tähendab venitamist. Selleks, et lihast korralikult venitada, tuleb seda teha rahulikult ning järk-järgult – lasta kehal lõdvestuda. Sama lugu on anaalpiirkonna ettevalmistamisega anaalseksiks (seal on ju ka tegelikult lihas). Anaalettevalmistus ja -mängud on kaks erinevat asja (kuid Odile anaaldilataatorid võimaldavad mõlemat 😏)

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Toode on kaetud meditsiinilise silikooniga, mis ei kogu baktereid ja ja on kerge puhastada. Puhasta toodet peale iga kasutuskorda sooja vee ja intiimpesugeeliga või pihusta üle LELO puhastuspihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada YesForLov anaallibestit, mis on ideaalne anaalpiirkonnas kasutamiseks ja ohutu tootele.

Lisainfo

Omadus

Anaal

Värv