Odile Discovery anaaldilataator

119.00

Odile anaaldilataatorid on revolutsioon anaalmängudes!

Discovery anaaldilataator on loodud spetsiaalselt saatma Sind Sinu esimestel anaalkogemustel. Tänu uuenduslikult ja läbimõeldud disainile saad sellega liikuda anaalmängudes edasi endale sobivas ning nauditavas tempos. Lisaks, erinevalt anaaltappidest, ei jää Odile Discovery paika vaid saad seda edasi-tagasi liigutada, stimuleerides seeläbi anaalpiirkonna lugematuid närvilõpmeid.

Discovery kasutamisel on 2 sammu:

1. õrn sisestamine. Odile Discovery ots on 4,31 cm pikk, ning on läbimõõdult 1,27cm (väikese sõrme jämedune) kuni 2,54cm.

2. kui oled valmis, siis saad omas tempos musta võtmekest keerates lelu läbimõõtu laiendada kuni 3,43cm-ni (mis on ka keskmise peenise läbimõõt)

Dilatatsioon tähendab venitamist. Selleks, et lihast korralikult venitada, tuleb seda teha rahulikult ning järk-järgult – lasta kehal lõdvestuda. Sama lugu on anaalpiirkonna ettevalmistamisega anaalseksiks (seal on ju ka tegelikult lihas). Anaalettevalmistus ja -mängud on kaks erinevat asja (kuid Odile anaaldilataatorid võimaldavad mõlemat 😏)

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Toode on kaetud meditsiinilise silikooniga, mis ei kogu baktereid ja ja on kerge puhastada. Puhasta toodet peale iga kasutuskorda sooja vee ja intiimpesugeeliga või pihusta üle LELO puhastuspihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada YesForLov anaallibestit, mis on ideaalne anaalpiirkonnas kasutamiseks ja ohutu tootele.

Lisainfo

Omadus

Anaal

Värv