Svakom Elva puldiga vibraator

65.00

Puldist juhitav vibreeriv bullet

Vaatamata oma väikesele välimusele suudab võimsa mootoriga ning siidpehme pinnaga Elva täita ka Sinu kõige vallatumad soovid!

Elva vibreerib viie erineva mustriga, samuti saab kõiki mustreid tööle sättida viie erineva intensiivsusega. Milline stimulatsioon Sind kõige rohkem erutab?

Elva teeb eriliseks ka Svakomi Intelligent Mode. See imiteerib erinevaid sagedusi kogu protsessist eelmängu erutusest viies Sind üha vingemate naudinguteni. Intelligent Mode’i saab aktiveerida vajutades lihtsalt puldil nupukesele “S” – ning naudinguteekond võib alata! Õrn eelmäng, seksikas õrritamine, tugevad pulsatsioonid – sa ei taha sellest ilma jääda!

Tänu oma veekindlale disainile võid Elvat nautida duši all, vannis, basseinis või kasvõi meres!

Svakom kasutab oma toodetes kõige kõrgema kvaliteediga mootoreid. Tänu sellele teame, et mootorid on väga võimsad ning pika elueaga, kuid vaiksed. Elva vibreerimisheli on kõige intensiivsemas režiimis alla 50 dB – seega pole juba 100m kauguselt praktiliselt mittemidagi kuulda.

Elva bulletit saab juhtida puldist, tänu millele saab ka partnerit mängudesse hästi kaasata. Või miks mitte anda bulleti pult mõne huvipakkuva võõra kätte tutvumise eesmärgil – usu, ta ei unusta Sind iial!

Bulletit võib kasutada ka välispidiseks stimulatsiooniks, režiime saab muuta bulletil olevast nupukesest.

 

Tooteandmed:

  • SVAKOM Intelligent Mode
  • 26 erinevat vibreerimiskogemust
  • intelligentne pult
  • veekindel disain
  • väikeste mõõtmetega, mugav kaasas kanda
  • taaslaetav
  • väga vaikne
Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Svakom Ella puldiga munavibraatoril on kaasas 1 aastane garantiikaart, laadija ja kotike, kus toodet hoida.
Kasuta vee baasil või hübriid libestit, et hoida oma lelu heas korras. Pese sooja vee ja intiipesugeeliga peale iga kasutuskorda ja desinfitseeri spetsiaalse Lelo puhastuspihustiga, mis tapab 99,99% bakteritest.
Mõõdud:

Läbimõõt: 34mm
Pikkus: 80mm
Kaal: 93g
Lae 1h ja saad kasutada 1h

Materjal: kehasõbralik silikoon
Patarei võimsus: 450mAh
Patarei/aku tüüp: Polümeer liitium

Lisainfo

Värv

,