Svakom Emma Neo äpiga vibraator

100.00

Svakom Emma Neo wand on juhitav äpiga otse telefonist.
Emma on innovatiivne vibraator elegantse disainiga. See kogu keha masseeriv ja lõõgastav vibraator tuleb koos mütsikesega, mis võimaldab veelgi rohkem naudinguid pakkuda. Lisaks on Emmal soojenemisfunktsioon, mis soojendab kuni 38 kraadini sinu mõnuvahendi. Emma on kõrge sagedusega vibratsiooniga lelu, millel on 5+1 programmi ja 5 erinevat tugevusastet.
Lihtsalt lae alla äpp oma telefoni ja saad juhtida vibraatorit igal ajal, igas kohas. Äpist saab vahetada 11 vibratsiooni, teha ise mustreid, panna vibreerima heli taktis ning ühendada 2D interaktiivse videoga. Veekindel ning taaslaetav lelu on armas täiendus Sinu päevas.

Ühendage 2D interaktiivsete videotega.
Reaalajas interaktiivne funktsioon võimaldab teil sünkroonida oma lemmik 2D-interaktiivsete videotega ja lasta lemmiksisul viia teid uutesse kõrgustesse.

Interaktiivne veebikaamera.
Veebikaamera interaktiivne funktsioon teeb Emma Neost salajase relva kaamerate ees esitajatele.

Visuaalse valguse ekraan.
Valgustavad LED-tuled on sünkroonis vibratsiooniga APP juhtimisel ja lihtne puudutus avab uue maailma, mida veel ei tundnud.

– Inteligentne äpp
– Kaugjuhitav
– Ühendage 2D interaktiivsete videotega
– Veebikaamera interaktiivne

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Svakom Emma vibraatoriga on kaasas 1 aastane garantiikaart, laadija ja kotike kus toodet hoida.
Kasuta vee baasil või hübriid libestit, et hoida oma lelu heas korras. Pese sooja vee ja intiipesugeeliga peale iga kasutuskorda ja desinfitseeri spetsiaalse Lelo puhastuspihustiga, mis tapab 99,99% bakterites.

Mõõdud: 48mm x 209.5mm
Kaal: 210g
Lae 5h ja kasuta 4h

Lisainfo

Bränd

Omadus
Värv