Kui iga lapse jaoks on tema ema ennekõike ema, siis tegelikkuses on iga ema ennekõike naine.

Tihti kuulen oma töös, et naine, kellest on saanud ema, on unustanud hoolitseda enda kui naise ja oma abikaasa kui mehe eest. Laste sündimisega saavad armastajatest lapsevanemad ja see on suhetele suureks proovikiviks. See aga ei pea nii olema. On paare, kes peavad kire kadumist paratamatuseks ja elavad rahulolematuses; on paare, kes tunnistavad probleemi ja otsivad abi mänguasjadest ja koolitustest; on paare, kes teadlikult hoolitsevad selle eest, et nende suhe armastajatena õitseks. Parim, mida üks mees oma naise heaks saab teha, on kohelda teda edasi kui ihaldusväärset naist ja samuti väärtustada teda oma laste emana. Need kaks suhtumist tuleb ühendada.

Kui ma olin väike tüdruk, siis arvasin, et ema võiks emadepäevaks tahta uut nõudepesulappi või köögirätikut. Lapsed on ikka andekad! Tegelikult olen ma oma ema alati oma parimaks sõbrannaks pidanud ja me oleme väga lähedased. Ma tõesti saan temaga rääkida kõigest ja tean, et ta ei anna hinnanguid ning nõu jagab ka ainult siis, kui seda ise küsin. Meie suhetes on ainult niipalju muutunud, et kui varem pöördusin intiimsemates küsimustes ema poole, siis nüüd kipun talle ise rääkima uutest leiutistest mänguasjade maailmas. Muidugi igal tähtpäeval saan kingitust üle andes temalt kavala küsimuse, kas kingituse võib avada teiste külaliste juuresolekul või pärast pidu üksi magamistoas. See küsimus on muidugi igati õigustatud, aga usun, et ta on rahul, et tal on sellisel alal oma isiklik nõuandja ja informaator. Kuigi ma jään oma emale alati lapseks, on mu ema siiski naine, samasugune nagu ma ise.

Mulle valmistas suurt rõõmu hiljuti läbiviidud tüdrukuteõhtu, kus tütar organiseeris oma emale hariva õhtupooliku meie seltsis. Tõsi on, et ajad muutuvad ja paljud noored annavad oma avatuse ja teadmistega silmad ette oma vanematele. Mõnikord ei olegi ulaka kingituse juurde vaja muid kommentaare kui: “Aitäh, et oled olnud imeline ema, aga ära unusta, et oled ka imeline naine!”

Emadepäev on tulekul, võibolla ootab su ema või laste ema sel korral midagi muud, kui järjekordset ultramoodsat köögikombaini. Võibolla ootab su ema salamisi sinu luba olla lihtsalt fantastiliselt imeline NAINE.

Kristel pluusSobivad kingitused emale:
1) Kuldnõelaga pärjatud Kriss Sooniku pesu – ulakalt maitsekas!
2) Pilet harivale G-punkti loengule Ulakas Kaunitaris – avaldame naistele senini peidus olnud saladused, milleks naiste kehad tegelikult võimelised on. Ära varja neid saladusi oma naise ega ema eest!
3) YesForLov iha tekitav parfüüm, siidine pepukreem või massaažiõli – keha ja meelte hellitamiseks!

Meil on müügil ka kinkekaardid, kes soovivad emale vaid väikese vihje õiges suunas anda.

Kaunist emadepäeva kõikidele imelistele emadele!