Kätte on jõudnud pulmahooaeg! Minu jaoks tähendab see kahte põhjust rõõmustamiseks:
1) minu pulmad on vähem kui kahe kuu pärast!
2) Ulakas Kaunitar korraldab tüdrukuteõhtuid rohkem kui kunagi varem!

Tulevase pruudi ja arvukate tüdrukuteõhtute korraldajana tean, et kui pulmakingitusega on tänapäeval asi lihtne, siis palju raskem on valida pruudile tüdrukuteõhtul ühte meeldejäävat ja vallatut üllatust, mille pruut koju kaasa saaks viia. Aga kes võiks anda paremat nõu, kui üks ulakas pruut! Seega, mida kinkida pruudile tüdrukuteõhtuks?

MiMi_Rose_21) Je Joue Mimi. Iga pruut teab, mis on pulmastress. See tabab mind viimasel ajal aina tihemini, viimati paar päeva tagasi pärast pool päeva kestnud veinipudelite siltide eemaldamist ja uute kleepimist. Seisin keset kööki, pisarad silmas ja nuuksusin, et ma ei jõua iial kõike õigeks ajaks valmis ja äkki ikka võiks kahekesi Õnnepalees ära registreerida, oleks lihtsam. Kallis mees lihtsalt kuulas kuni end tühjaks olin nutnud ja kallistas – ta teab juba, et need hood lähevad üle. Lisaks vaimsele pingele mõjutab stress aga ka meie kehasid. Seetõttu on asendamatu üks mõnus massaaž Mimiga. Mimi on nunnu massaažiaparaat, millega võib masseerida kogu keha, ka intiimpiirkonda. Kui tulevane abikaasa paneb Mimi endale peopessa, hakkavad tema sõrmed õrnalt vibreerima ja massaaž omandab hoopis uue tähenduse. Süvalõdvestuse saamiseks poe Mimiga vanni!

Gigi_deep_rose_mood2) Lelo Gigi2 või Picobong Moka. Stressi maandamise parimaks mooduseks on teadagi seks. Siiski kasutavad paljud naised oma keha funktsioone vaid osaliselt, olles jätnud hooletusse oma G-punkti ja keelates oma kehale ejakuleerimist. Üks tubli abielunaine tunneb oma keha ja magamistoa salarelvi. G-punkti vibraatorid aitavad avastada ennast nii üksi kui koos partneriga. See on kingitus mõlemale, juhatades teed sügavamate naudinguteni. On mehi, kes ostavad oma naisele vibraatori ajaks, mil nad on kodust eemal. Seega on üks hea vibraator investeering tervisesse, naudingutesse, särtsakasse voodielusse ja truudusesse abielu ajal.Bridal_PleasureSet_Product

3) Lelo Bridal Pleasure Set – spetsiaalselt pruutpaarile mõeldud komplekt, mis sisaldab kõike pulmaööks vajalikku: pärlitega kaunistatud siidist silmasidet, nahkset sõrmust ja lelu, mis mõeldud ainult koos kasutamiseks.

4) Pärlistringid – keha kaunistamiseks ja oma tulevase abikaasa igaveseks võrgutamiseks. Need stringid näevad kaunid välja, on elegantsed ja samas nii vallatud ja mmmmmõnusalt erutavad. Sellisest pesust naise seljas mehed unistavad!

5) YesForLov Armastuse kast – pulmaöö või mesinädalate stardipakett. Sobib paarile, kes alles kompab mänguasjamaailma saladusi.

6) Kriss Sooniku pitsist pesu – romantiline valge pits on loodud kaunistama pruudi keha tema elu kõige kauneimal päeval. Kui juhtub, et pruudil on pesu juba olemas, saab seda kanda pulmaööl või mesinädalatel.

valge sinise lipsuga copy7) Sukapael – vajalik aksessuaar igale pruudile! Ulakas Kaunitar on mõelnud ka sellele, et igal pruudil oleks oma something blue, lisades valgele sukapaelale sinise lipsukese.

8) Ulaka Kaunitari tšekiraamat tõeliselt ulakale pruudile võimaldab kinkida oma tulevasele seksikaid kohtinguid ja teenuseid. Idee: kuna raamatus on 20 tšekki, võib pruut kinkida igal pulma-aastapäeval oma mehele ühe teenuse, minnes järjest ulakamaks ja metsikumaks.120409_KS_Wedding003 Pärast 20 aastat oleme kindlasti kokku pannud juba edasijõudnute versiooni Ulakast tšekiraamatust.

Hästi korraldatud tüdrukuteõhtu on pruudile kauniks mälestuseks vallaliseelust ja teadmiseks, et ükskõik, mis elu ette toob, parimad sõbrannad hoiavad kokku nii heas kui halvas, kuni surm neid lahutab.

Tüdrukuteõhtu korraldamisest Ulakas Kaunitaris saad lugeda siit.