Seksuaalses mõttes saab esimest korda kogeda mitu korda

Esimesed kogemused on tihti need kõige meeldejäävamad, julgeme väita. Esimene suudlus, esimene armumine, ka esimese auto (või ulakatele omaselt: vibraatori) ost võib veel aastakümneid hiljem heldimust (või siis külmavärinaid) tekitada. Kui esimene kord ikka päris aia taha läheb, siis ega väga seda korrata enam ei taha.

Kui pugeda linade vahele (kuhu me oma jutuga alati sihime, ükskõik kas räägime hommikusöögist või kehvast ilmast), siis voodis saab olla palju erinevaid esimesi kordi. Juba kasvõi seksuaalakti ennast saab nii mitmel erineval viisil nautida. Lisaks sellele, et inimkeha suudab uskumatutest punktidest orgasme välja võluda, saab seksuaalsete naudingute esimesi kordi kogeda ka läbi fetišite, mänguasjade, rollimängude ja ka partnerite vahetuse.

Selleks, et uute tegevuste naudingupotentsiaal üllataks meeldivalt juba esimesel korral, panime kokku nimekirja toodetest, millega on kõige parem oma soove kaardistada, uusi võimalusi tundma õppida ja uute kogemuste järele iha kasvatada.

Ulakad teavad, millest alustada, kui …

Naine otsib esimest lelu

Üsna tavapärane on, et mees tahab oma naisele kinkida kõige suurema ja võimsama vibraatori eelnevalt naise eelistusi küsimata. Kui naine pole kunagi ühtegi lelu proovinud, ei pruugi selline mänguasi just kõige lõbustavamalt mõjuda.

Esimene tutvus leluga olgu pigem tagasihoidlik, et naine saaks katsetada, millise vibratsiooni, suuruse ja kujuga lelu tema keha eelistab. Heaks valikuks on erinevad kliitoristimulaatorid (nt Bloom Tulip) ja klassikalised mitme vibratsiooniastmega väikese (nt Pillow Talk Flirty) kuni keskmise suurusega vibraatorid (Picobong Zizo). Täiesti erakordset ja äärmiselt kiiresti eesmärgini viivat naudingut pakuvad aga helilainetega kliitorit hellitavad lelud nagu Lelo Sona 2. Kes naudingupaketi peale välja minna tahab, võiks valida komplekti, mis ongi just erinevateks katsetusteks loodud. First (S)expirience sarja Self-love komplektis on vibreeriv muna, minivibraator, treeningkuul, anaallelu, vee baasil libesti, lelude puhastusvahend ja muidugi patareid. See on heaks stardipaketiks, kust saab edasi liikuda juba spetsiifilisemate naudingute suunas.

Armastajad soovivad suhtesse vürtsi lisada

Sellise sooviga paaridele soovitaksime esmalt külastada koos Ulakat Kaunitari, tutvuda toodetega või tulla mõnusalt aega veetma mõnel meie üritusel. Kinnitame, et ühine erootikabutiigi külastamine mõjub erutavamalt kui miski muu. Eduka vürtsitamise eelduseks on aga kommunikatsioon, mille käigus kõik osapooled peavad saama aega rääkimiseks ja kuulamiseks. Kuna tüüpiliselt kipub üks osapooltest pigem rääkima ja teine kuulama, võib kasvõi stopperiga aega võtta, et saavutada võrdsed võimalused. Rääkimine olgu avameelne ja kuulamine tähelepanelik ja hinnanguvaba. On oluline selgeks teha teineteise piirid.

Naudinguarsenalist võiks esimesteks katsetusteks valida mõne stimuleeriva geeli, millega eelmängule või vahekorrale eriefekte lisada. Kui need juba proovitud, on heaks valikuks ka paaridele disainitud mänguasjad. Puldist juhitavad lelud (nt Feelz Toys Jivy) kütavad kohtingud kuumaks, vahekorra ajal kantavad tehnikaimed (nt Lelo Tiani 3) on loodud erutama kahte inimest korraga. Erutavateks katsetusteks loodud First Together (S)experience komplekt on kaval kingiidee kallimale, kuna mängurõõmu ja orgasme jagub mõlemale. Vürtsikomplekti kuuluvad paaridevibraator, vibraator, masturbaator, sidumispaelad, täring ja lelude puhastuspihusti turvaliseks vallatlemiseks.

Paarike tahab kogeda anaalseid naudinguid

Anaalmängudega tutvumiseks sobib enamasti rahulikum tempo, mille puhul väliselt stimulatsioonilt liigutakse tasapisi aina sügavamate seesmiste naudinguteni. Kui paarike alles kahtleb, kas anaalsed naudingud võiksid kuuluda nende voodiellu, tasuks piirkonna naudingupotentsiaali hindamiseks appi võtta spetsiaalsed anaalspreid (nt Sensuva Tush Tingle), mille eesmärgiks on välispidiselt erutava tunde tekitamine. Järgmiseks sammuks sellel teekonnal on hea katsetada väiksemas suuruses anaallelusid (nt Rianne S), mida saab kanda vaginaalse vahekorra naudingute rikastamiseks. Komplektidest soovitame erinevas suuruses anaallelusid, -puhastit ja vee baasil libestit sisaldavat First Backdoor (S)Experience valikut. Anaalsete katsetuste puhul on reegliks rahulik lähenemine ja kvaliteetse anaallibesti (nt YesForLov) kasutamine.

Partnereid köidab BDSM

BDSM-maailma võimalused on väga mitmekesised, mistõttu selles valdkonnas on võrreldes eelnevalt käsitletutega võibolla veidi keerulisem algajal huvilisel oma nišš leida.

Kui huvi BDSM mängude vastu on pigem tagasihoidlik, võib valida ühe konkreetse toote, mida katsetada, võttes midagi sidumiseks, piitsutamiseks (nt XAOS piits)  või hoopis rinnanibudele (nt Fifty Shades of Grey nibuklambrid). Tõsisema huvi korral on hea katsetada erinevaid mänguasju, et näha, kas esmane põnevus saab hoogu juurde või mitte. Enne piitsa või First Kinky (S)experience komplekti kasutamist peaks teadma, et enne piitsutamist oleks hea soojendada keha üles massaažiga, sest külm nahk on valu suhtes tundlikum ja sellele tekivad verevalumid. Komplektis on lisaks piitsale ka sulg, minivibraator, sidumisteip, silmaside, sidumispaelad, nibuklambrid ja massaažiküünal. Naudingute kogemise eelduseks on koostöö ja teineteise soovide austamine.

Erutavaid esimesi kordi!