Kui juuni alguses tõin teieni jaburad seksikeelud Ameerikast, siis nüüd on brittide kord meid jahmatada. Kuigi ma olen 8 kuud oma elust elanud, õppinud ja töötanud just sel saarekesel ja korduvalt sinna oma südame kutsel tagasi sõitnud, suudavad britid mind ikka ja jälle üllatada. Viimase reisi eesmärgiks oli tutvustada minu südamesse pugenud paika ka kallimale ja reisi tipphetkeks pidi olema minu tuttavate pulm Walesis. Omamoodi see oligi reisi tipphetkeks, aga vaid veidruste vallas. Sellest aga kirjutan pikemalt oma pulmablogis, mis kohe-kohe näeb ilmavalgust ja mida te kõik olete oodatud lugema.

Teadmiseks kõigile, just sellised veidrad keelud kehtivad Suurbritannias:

1. Mootorrattal seksimise keeld Pärast II Maailmasõda olid Londoni tänavad täis endiseid sõjaväe mootorrattaid. Noored elujõudu täis mehed, kes olid lõpuks kodus, uhkustasid hea meelega oma kaherattalistel ja pakkusid silmailu noortele neidudele. Õnnelikumad preilid said nautida ka sõitu, kiirust ja sellest vallanduvat adrenaliinitulva. Adrenaliin aga kasvatab iha … ja sellest tekkis ka vajadus keelata mootorratastel seksimine.

2. Keeld seksida kirikutrepil ööpimeduses Hmm,  see tõstatab küll küsimuse, kas on lubatud seksida kirikutrepil päevasel ajal?

3. Keeld riputada voodi aknast välja Huvitav, kui see keelatud ei oleks, kas nad sooviksid seda teha ekstreemse seksi eesmärgil või nad lihtsalt viskaks voodi aknast välja ja tassiks seda kaasas, kui peaks tekkima võimalus uinakuks või kähkukaks 😀

4. Keeld küsida šotlaselt, mis on ta kildi all? Kas sellepärast, et ta võib selle ette näidata? Loodan, et politseinikud mulle nüüd järele ei tule, kui tunnistan avalikult, et see küsimus on korra ikka ära küsitud.

5. Keeld seksida kahel inimesel omavahel, kui majas on veel kolmas inimene. Sellega püüti tööstusrevolutsiooni järgselt piirata inimeste lodevat seksuaalkäitumist. Paraku ei ole seda keegi siiani tühistanud, mis tähendab, et see on ikka veel kehtiv.

6. Keeld seksida avalikus tualetis Kuigi see pole mingi üllatus, et avalikus kohas seksimine on keelatud, on avalik WC ainus koht, mis on välja toodud Inglismaa seadustes. Selline keeld on tingitud 60ndatest ja 70ndatest, kui avalikud tualetid olid populaarsed seksikohad paarikeste seas.

7. Keeld lasta oma koeral seksida kuninganna koeraga Kui sa jalutad oma koeraga Londonis Buckinghami palee läheduses, ole tähelepanelik, et su koer kuninganna corgisid musitama ei läheks. Usun, et selline kurjategija jääb vanglas kuningliku kohtlemiseta.

Head reisi! 😉

KalligaUK2014 010