Armas naine, kui sa oled tüdinenud pika laua taga peetavatest sünnipäevadest, siis Ulakal Kaunitaril on sulle kaks vallatut ideed oma uue eluaasta alguse tähistamiseks.

Muidugi sisaldavad need ideed nii ulakust, põnevust, uusi teadmisi, seksikaid lugusid kui ka nalja ja naeru. Seda kõike on vaja selleks, et veeta üks tõeliselt meeldejääv sünnipäev oma kõige kallimate keskel. Kas mäletad, millest te rääkisite Anu sünnipäeval 3 aastat tagasi või milliseid hõrgutisi pakkus Merilin oma 30. juubelil? Aga seda laulu, mille järgi te Kristiina juures hommikuni tantsisite? Ei mäleta? Siis on viimane aeg korraldada sünnipäevapidu, mida kõik mäletavad veel ka 50 aasta pärast!

Ulakas Kaunitar pakub sünnipäeva pidamiseks naistele kahte võimalust, vali endale sobiv:

1) Seksikas tuur ulakate mänguasjade ja kirglike naudingute maailma

See variant sobib sulle ja su sõbrannadele, kui tahate teada:Ulakas Kaunitar pildid 004
*Kuidas valida oma esimest/teist/kolmandat lelu?
*Milline lelu valida, kui su kallim on vibraatorifoob?
*Kuidas vallatleda avalikult, kuid samas täiesti salaja?
*Miks naised armastavad jänkusid?
*Millised treeningvahendid valida ööklubisse?
*Kuidas hoida särtsu magamistoas ja murda rutiinist välja?
*Millisele parfüümile võib kindel olla romantilisel kohtingul?

Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse meie seksikal tuuril, mis on tuntud ka tüdrukuteõhtu nime all. Ootame igas vanuses sünnipäevalapsi, töökollektiive, sõbrannade gruppe kui ka tulevasi pruute. Õppimiseks pole kunagi liiga hilja ega liiga vara! Tuurile lisavad magusust klaasike kihisevat tervitusjooki ja maiustused.

Seksika koosviibimise raames tutvustame pesu, millega oma keha magamistoas kaunistada ja jagame nõuandeid, kuidas Kriss Sooniku loomingut kombineerides kokku panna seksikalt pidulik kostüüm õhtusöögile, randa, klubisse või jalutuskäigule. Tuuri lõpus on kõik oodatud ka pesu, bodisid, wrappe ja kostüüme selga proovima! Lelude tutvustuse eesmärgiks on anda põhjalik ülevaade erinevatest stimulaatoritest ja vibraatoritest. Olgem ausad, need esmaklassilise disainiga tooted ei näe mitte ainult ilusad välja, vaid pakuvad piirituid kasutusvõimalusi, millele vaid teie enda fantaasia piirid seab. Meie aitame neid piire veelgi avardada. Samuti tutvustame geele, kreeme, õlisid ja iha tekitavat parfüümi, mis viivad teie naudingud tasemele, millest enne unistada ei osanudki.

Soovitame aeg ürituseks broneerida pärast kaupluse sulgemist, et pood võiks olla ainult ühe seltskonna päralt (loomulikult saab kokku leppida ka mõne teise kellaaja kaupluse lahtioleku ajal, mil proovime samuti pakkuda nii palju privaatsust, kui vähegi võimalik). Tuuri kestvus on ca 1,5h.

Hind: 25 EUR/in, minimaalne grupi suurus on 8 naist.
Loe lisainfot ja broneeri sobiv aeg SIIN.

2) Loeng yoni saladustest ehk G-punkti koolitus

Koolitusruum 005See variant sobib sulle ja su sõbrannadele, kui teid huvitab, milliseid saladusi peidab endas imeline yoni:
*Soovid teada saada, milline vägi on tegelikult ühes ürgses naises ja milleks on sinu keha võimeline?
*Tahad kuulda, millisel aadressil ja millises keha-linnaosas su G-punkt elab?
*Tahad teada saada, mis nägu on sinu G-punkt, et teda edaspidi eksimatult ära tunda?
*Tahad kuulda, kuidas naised saavad taaselustada oma ejakuleerimisvõime? (Mehed, ejakuleerimine ei ole enam ainult teie mängumaa!)
*Tahad saada jumalannaks, kes valitseb oma keha ja naudinguid?
*Oled üks neist, keda ei rahulda hea voodielu, vaid kes tahab täiuslikku voodielu?
*Tahad magamistoas oma kallimale korraldada tutvumisõhtu G-punktiga: “Kallis, ma tahan tutvustada sulle kedagi, saa tuttavaks, see on minu G-punkt!”? (Jah, keeletargad, G-punkt on Ulaka Kaunitari sõnaraamatus “kes”, mitte “mis” 😉 )
*Sooviksid oma mehe koolitada jumalikuks armastajaks?

Koolituse käigus tutvustame ka parimaid G-punkti dildosid, vibraatoreid ja paaridele mõeldud mänguasju. Koolituse lõpus on kõigil soovijatel võimalik tutvust teha Kriss Sooniku loominguga.

Mida arvavad koolituse kohta osalejad?
Esiteks kui üldse küsida, kas osaleda sellisel koolitusel või mitte, siis kindlasti jah. Kui muul põhjusel mitte, siis kasvõi mässumeelsusest naiste seas endiselt kehtivate tabude vastu. Teine põhjus kindlasti see, et iseenda keha tundmine on lubatud, lausa kohustuslik. Muide kui ma oma viimase auto ostsin, siis lisade hulgas oli märgitud ka kohvitopsihoidja. Kolmas aasta saab täis, kohvitopsihoidjat pole ikka leidnud. Hea, et G-punktiga nii ei läinud :)”

Boonusena on kõik tavahinnaga kaubad tervele seltskonnale mõlema ürituse ajal -10% soodsamad!

“… ja kui nad veel elus on, ei möödu ühtegi koosviibimist, kui nad ei meenutaks sünnipäevapidu Ulakas Kaunitaris.”

DSC_0998 (1)