Kas ootad kannatamatult jalgpalli finaali? Kui jah, siis ilmselt teed sa seda ühel kahest põhjusest: 1) oled hullunud jalkafänn 2) ootad, et see õudus lõpuks läbi saaks ja mees jälle sinu päralt oleks.

Tegelikult võivad jalgpalli nautida ka need naised, kes sellest suurt lugu ei pea, kuid kellel on jalkale ennastunustavalt kaasaelavad mehed. Selleks, et finaal pakuks erakordset mõnu ja väravad enneolematult suurt naudingut, vajad sa:HULABeads_Packshot
1) jalkahullu meest
2) puldiga juhitavat sekslelu Lelolt: Lyla 2, Hula Beads või Ida on selleks just loodud!
3) head vee baasil libestit (Viamax Water Glide) või orgasmigeeli (Viamax Sensitive Gel)

Poolfinaalide ja finaali nautimise õpetus:
Aseta sekslelu tuppe ja anna pult mehele. Vali puldilt režiim, millega saab sekslelu vibratsiooni muuta erinevate käeliigutustega. Las mees kallutab pulti ühelt küljelt teisele, keerab seda peos ringi, raputab, keerutab ja teeb õhus suuremaid ja väiksemaid ringe. Sina istu ja oota mängu algust. Kui soovite, võib puldi kinnitada kleeplindiga mehe peopessa ja naine võib minna üldse teleka eest ära, kuna pult toimib 12m raadiuses.

Mäng algab. “Argentina ründab, Lavezzi pääseb tsenderdama, kuid jääb jänni, kui Kompany lööb palli värava eest minema. Oi, oi, oi! Aga nüüd, aga nüüd, mis toimub? Paremalt äärelt tulev sööt põrkab Higuainile otse jalale ja nüüd …. siit see tuleb, siit see tuleb, esimene värav on tehtud. Uskumatu, ei ole võimalik, siit ta tuli. Tuli ära. Rahvas juubeldab. Uskumatu!” Olen kindel, et kogu selle kommentaari vältel on sinu jalkahullust kaaslane jõudnud paar korda püsti tõusta, uuesti istuda, uuesti püsti tõusta, kisada, karjuda, kätega vehkida ja lausa kukerpalle teha. Sedasama teeb tema peopesas olev pult, mille liigutamisel tekivad vibratsioonid, mis jõuavad hetkega otse sinu sisemuses olevasse mänguasja. Sa tajud iga mehe liigutust imeliste vibratsioonide näol enda tupes. Seega sina kogu kommenteeri ajal jõuad teha kõike seda: “Oh, mõnna, anna veel, veel natuke ja nüüd teistmoodi, natuke juurde, natuke kiiremaks, natuke aeglasemaks ja siit ta tuleb, kohe tuleb, üks hetk veel ja värav, siiiiiit ta tuleb: uuuh-aaah, kallis sa oled nii osav, mmmmmmm…..ma armastan jalgpalli!”

Kui väravat kohe ei tule, on põhjust kauem mängida ja kauem nautida. See on nagu ameerika raudtee, mis viib sind naudingute teel üles ja alla, üles ja alla. Kindel on üks: värav ei jää tulemata, väljakul saab võitjad olla vaid üks, kodudes aga tuhandeid.

Soovime oma ulakatele sõpradele väravaterohket finaali!