Iga traditsioone armastava tüdruku kohta on üks tüdruk, kelle jaoks reegleid ei eksisteeri. Mõni naine unistab järjepidevalt, millal ja kuidas teda naiseks palutakse, teised aga teevad abieluettepaneku ise. Enamjaolt langeb unistustes meie prints ühele põlvele, võtab välja teemantsõrmuse ja küsib: “Kallis, kas sa abiellud minuga?” Vähemalt Hollywoodi armastusfilmides käib see nii ja etteantud stsenaariumit pole eriti raske jälgida (statistika järgi teeb USAs 77% meestest abieluettepaneku ühel põlvel). Kui printsil on lisaks sõrmusele ka valge hobune, on “jah” kerge tulema. Naine saab kauni sõrmuse ja mehe poolt rõngastatud, aga kuidas rõngastada meest? Meil on selleks seksikas nipp: armurõngas!

Mio_PurpleUlakas Kaunitar pakub meeste rõngastamiseks Je Joue Mio vibreerivat ja Dorceli vibratsioonita peeniserõngast. Nii nagu mees paneb naisele sõrmuse sõrme, libistagu ka naine mehele armurõnga ümber peenise juure. Armurõngal on põhjusega selline nimi, kuna see pakub armatsedes mõnu ja naudinguid mõlemale partnerile ja paneb armuleegid lõõmama. Lelu on siidise pealispinnaga ja elastne, sobides igas suuruses meestele. Tänu mänguasjale on peenis jäigem pikemat aega ja lubab armumänge pikemalt nautida. Toode on täiesti veekindel, mis annab võimaluse seda ühendada veemõnudega. Je Joue Miot saab kasutada nii ilma vibratsioonita kui ka vibratsiooniga, sealjuures on võimalik valida sobiv vibreerimistugevus ning -programm.

Tänapäeva ühiskonnas on üheks võtmesõnaks kindlasti ka võrdsus ja pole harvad juhud, kus abieluettepanku tegijaks on hoopis naine. Enamasti juhtub see suhetes, kus naine on enda arvates korduvalt väga arusaadavaid vihjeid abiellumise teemal teinud, kuid mees ei saa neist aru või püüab seda teemat edasi lükata. Traditsioonide järgi teeb ettepaneku mees ja paljud mehed peavad seda tõsimeeli enda kohuseks ning võivad end isegi alandatuna tunda, kui naine nende töö üle võtab. Siiski on aeg elada olevikus, mitte minevikus, mistõttu tervitame rõõmsalt naisi, kes ise abieluettepaneku teevad. Nüüd, kui saab ka mehele “sõrmuse” anda, on see eriti soositud.

Kas teadsite, et 20. märts on rahvusvaheline kihlumise päev? Seega, kes veel kahtleb ja otsib “õiget” päeva selle tähtsa küsimuse esitamiseks, siis 20. märtsini on veel aega, et välja mõelda, kas langeda ühele põlvele, kirjutada kallimale luuletus, filmida video, teha seda avalikult, põimida armusessiooniga teki all või välja mõelda hoopis eriline viis.

Lõppkokkuvõttes on ju kõige tähtsam see, et on armastus kahe inimese vahel, kes soovivad teineteisele pühenduda.

Armastust, kirge ja julgust öelda “jah” oma printsile või printsessile 😉