Abiellumine peaks olema lõbus, kuid kahjuks tähendab pulmade planeerimine paljude jaoks suurt peavalu. Kui sa oled leidnud oma printsi, siis ära lase stressil oma elu parimat päeva röövida. Siin on selleks 7 nõuannet.

1) Delegeeri – oskus delegeerida tuleb kasuks mitmes eluvaldkonnas, ära unusta seda kasutada ka oma pulmapäeval. Vältimaks Sinu muutumist tuld purskavaks “bridezillaks”, on kindlasti neid, kes ulatavad Sulle sel päeval abikäe, kuna eelistavad näha Sind õnne tipul.

2) Külasta spaad – Sul ei pruugi pulmapäeval olla võimalust kulutada oma väärtuslikku aega, kuid paar päeva enne pulmapidu küll. Maniküür, pediküür, massaaž ja näohooldused – tee restart oma kehale, et astuda oma uude rolli abikaasana värske ja reipana.

3) Oota ootamatut – kui oled arvestanud, et kõik ei ole Sinu kontrolli all, suudad ka äpardustega paremini toime tulla. Igaks juhuks hoia varuks hädaabikomplekt: valuvaigistid, pabersalvrätikud, niit ja nõel. 

Kui midagi saab untsu minna, siis ta ka läheb
Murphy seadus

4) Planeeri kõike ajavaruga – kui arvad, et miski võtab aega 15 minutit, siis arvesta, et tegelikult võtab see aega pool tundi. Pealegi võib tekkida päeva jooksul vastupandamatu soov abikaasaga veidi hullata, selleks tuleb ka aega varuda!

5) Anna kütust oma kehale – Sa pead vastu pidama terve pika päeva, seepärast varusta end piisava hulga vedeliku ja tervislike vahepaladega.

6) See on Sinu päev, päev täis armastust ja rõõmu. Tantsi nii nagu keegi ei vaataks, naera nii, et terve maailm täituks õnnega!

7)  … kuid, see on ka Sinu esimene öö abikaasana – luksuslik, meelierutav Kriss Sooniku pulmakollektsioon ja pulmaööks täiuslik mänguasjakomplekt LELO Bridal Pleasure Set on kohustuslikud, et naudinguid ja kirge jätkuks hommikutundideni ja terveks eluks.

Igavest armastust ja elukestvat kirge soovib Ulakas Kaunitar!

Loe ka: Miks veeta tüdrukuteõhtu Ulakas Kaunitaris?

Bridal_PleasureSet_Product