Ulakas Kaunitar annab viimaseid nädalaid koostöös Womanizeriga orgasmigarantii ehk nad maksavad raha tagasi, kui Womanizer Premium rahuldust ei paku. Selline kampaania tõestab ilmekalt, kui kindel on Womanizer oma kliitoristimulaatori võimekuses ja mina saan etteruttavalt öelda, et õigustatult.

Ma ei ole ulakas kaunitar, vaid tavaline koduperenaine, kergelt ülekaaluline suurpere ema, abikaasa oma esimesele ja ainsale ning üks nendest paljudest naistest, kellel on raskusi orgasmi saamisega. Raskusi… See on isegi vähe öeldud. Orgasm oli üle kümne aasta miski, milleni ma vahekorra ajal kunagi ei jõudnud, mistõttu leian, et olen üsna õige inimene Womanizer Premiumi võimekuse hindamisel.

Mul ei ole vist mõtet pikalt kirjeldada, mida antud kliitoristimulaator endast täpsemalt kujutab, sest kogu info on Ulaka Kaunitari veebipoes olemas, kuid isiklikke muljeid jagan meeleldi. Alustan pakendist, millega tekkis humoorikas hetk, kui abikaasa arvas, et selle sees on kulmutrimmer. Karpi kaunistava naise näol on tõesti rõhk kulmujoonel, mistõttu võib jääda esialgu mulje, et selles on üks õite kvaliteetne kulmutrimmer – pakend nimelt reedab, et odava asjaga tegu ei ole – aga kulmudega masinal pistmist pole. Kui, siis see paneb kulmud vaid imestusest kerkima.

Kulmutrimmeri… Vabandust, stimulaatori lähemalt uurimine pani mind alguses siiski kvaliteedis kahtlema, sest selle sisse lülitamise järel läksid vaid tulukesed põlema, ei muutnud midagi ka nuppude vajutamine, seade läks vahepeal ainult korraks tööle. Tõsimeeli pidasin toodet praagiks, aga kui oleksin alustanud juhendi lugemisest, siis oleksin teadnud, et stimulaator ei tööta, kui huulik pole vastu keha. Selline lahendus on väga mugav, kui peres on lapsed, kes võivad hilisõhtul mõne ootamatu murega magamistoa ukse taha ilmuda – Womanizer lakkab vajadusel hetkega töötamast.

Womanizer Premiumi juures meeldib mulle selle kergus, käepärasus, nuppude mugav asetus, mõnusalt sametine pind ja muidugi must värv, mis annab seadmele sensuaalse välimuse, aga see on juba maitse asi. Mainimata ei saa jätta ka vaikset töötamist, kuid sellega on sedasi, et mõnikord see nii väga vaikne ei olegi, võib-olla sõltub see aku laetustasemest, aga on päevi, kus stimulaator on kõige madalama intensiivsuse juures peaaegu hääletu ja on päevi, kus see seda ei ole.

Enne Womanizeri võimekuse juurde minemist mainin veel, et magamistuppa mõeldud mänguasju on mul rohkem, nende hulgas ka vibreerivaid ja mitte vibreerivaid kliitori stimuleerijaid, kuid ükski nendest ei ole viinud orgasmini. Üldse mitte miski eksperimenteeritust ei ole ja eksperimenteerinud oleme me palju, abivahenditega ja ilma. Womanizer Premiumiga on orgasm aga garanteeritud – mitte ühtegi korda ei ole stimulaator mind alt vedanud!

Tõe huvides ütlen, et Womanizer Premium ei ole minu esimene taoline kliitoristimulaator, enda vau-efekti sain Lelo Sonaga, mis tõi minu ellu orgasmid, kuid Womanizer ei jää viimasele alla, pigem vastupidi. Mõnede hinnangul on Lelo Sona liiga intensiivne ja haripunktide asemel viib see hoopis valusa ülitundlikkuseni, mistõttu ei sobi see kõigile. Kui Lelo Sonal on intensiivsuse astmeid 8, siis Womanizer Premiumil on neid 12, millest 5-6 esimest on õrnemad võrreldes Sona kõige madalama intensiivsusega ja see muudab Womanizeri sobivamaks esimeseks kliitoristimulaatoriks.

Womanizer Premiumi õhulained on ka pehmemad ja mahedamad võrreldes Lelo Sona teravate helilainetega, aga orgasmini viivad need sama kiiresti ja kergelt ning seda kas või viis korda järjest. Ilmselt rohkemgi, mulle lihtsalt piisas viiest, sest selle numbriga ületasin ma Sona rekordi ja kurnasin oma keha nii ära, et jalad enam ei kandnud. Stimulaatori sihtmärk oleks aga veel kannatanud, ei mingit ülitundlikkust…

Mind endiselt hämmastab, kuidas taoline mänguasi võib orgasmi saamise nii lihtsaks muuta, kui muidu on mul selleni jõudmine välistatud. See töötab nii õigesti, et võlub haripunkti välja ka siis, kui olmemüra kipub mõtteid asja juurest eemale viima. Kui see ei tõesta stimulaatori võimekust, siis ma ei tea, mis seda üldse teeb.

Kokkuvõttes julgen tavaoludes orgasmivõimetuna Womanizer Premiumi orgasmigarantiile kahe käega alla kirjutada, sest stimulaator teeb minu võimetusest minutitega võimekuse. Kelle jaoks on samuti orgasmini jõudmine raske või päris võimatu, siis soovitan soetada Womanizer Premiumi – ehk rabab see teid jalust ja toob teiegi ellu orgasmid. Kui ei, siis saate raha tagasi, aga ma olen veendunud, et enamus jõuavad seitsmepäevase tutvumisperioodi juures nii kaugele, et õnnelik ollakse iga kulutatud sendi üle.

NB! Orgasmigarantiiga Womanizer Premium stimulaatoreid saab soetada 10. maini. Kui toode ei rahulda, saab selle 7 päeva jooksul tagastada. Tšekk tuleb alles hoida!