Tüdrukuteõhtu on pidu, mis korraldatakse tulevase pruudi auks. Kuid peo õnnestumise seisukohast on oluline, et pidu oleks meeldejääv mitte ainult pruudile, vaid ka tema sõbrannadele.

Milline võiks siis olla pidu, mis oleks ühteaegu nii lõbus kui ka totaalselt erinev tavapärastest koosviibimistest?

See artikkel jagab ideid kõigile, nii ekstreemsuste nautijatele kui ka rahulikule sõpruskonnale.

Kõige tähtsam on analüüsida seltskonda, kes peost osa võtab ja arvestada ka pruudi iseloomu. Sama oluline kui õige tegevuse valimine, on stressi maandamine peoõhtul. Seetõttu võiks õhtut alustada mõne kokteiliga ja kuulata juurde õigele lainele viivat muusikat: The Spice Girlsi „Wannabe“, Beastie Boysi „Girls“ ja Kool and The Gangi „Ladies Night“ on heaks alguseks igale tüdrukuteõhtule.

Kui peo sissejuhatus on tehtud, oleks aeg tüdrukutel järgmiste tegevuste juurde liikuda.

Selleks võiks olla ilusalongi külastus, kus pruudile viimane lihv antakse, kuid meelierutavaks kogemuseks on ka vallatu pesupoe külastus, kus saab proovida seksikat pesu ja seda jäädvustada. Andmaks peigmehele vihjeid toimunud tüdrukuteõhtu tegevustest, võiks pruut poetada mõne fotojäädvustuse endast seksikas pesus oma pulmapäeval buduaari, kus esimene ühine öö abielupaarina veedetakse.

Pruut jätku fotod tuppa voodile ja kutsugu peigmees pulmapeo ajal hetkeks endaga kaasa. Voodile jäetud fotod on mehele kindlasti erutavaks vahepalaks ja asjast teadlikud sõbrannad saavad huviga jälgida, millise näoga mees peale üllatust peole naaseb. NB! Vastabiellunute buduaar olgu teistele külalistele suletud!

Vallatuid ja meelierutavaid õhtuid tüdrukutele pakub kauplus Ulakas Kaunitar, mis kutsub tüdrukuid tuurile, kus saab tutvuda seksika pesuga ning ulakate mänguasjadega, avastada kõige salajasemaid saladusi ja nautida seda salapärast maailma. (Vaata siit)

Kõik see toimub pärast kaupluse sulgemist, et pood võiks olla ainult ühe seltskonna päralt! Kes soovib ulakal lainel jätkata, võib pruudile kingituseks osta mõne vallatu mänguasja ja moodustades võistkonnad, teha linna peal reklaamvideo soetatud toote kohta.

Aga kuidas siis ikkagi see oluline sündmus meeldejäävaks teha?

  • Ekstreemne seltskond – õhtu ekstreemsemaks jätkuks võiks olla mõni tegevus, mis seltskonna mugavustsoonist välja viiks: paintball, benji- või langevarjuhüpped, rallisõit, zorbing või ratsutamine.
  • Seiklusjanulised tüdrukud – kui ekstreemsused pole teie teema või osutuvad liiga kulukaks, on alati võimalus valida midagi seiklusjanu kustutamiseks. Pruudile võib anda kaardi, kuhu on märgitud marsruut, mille peaks õhtu jooksul läbima, tehes peatuse igas meelelahutuskohas, mis tee peale jääb. Seltskond võiks olla riietatud mõne kindla stiili järgi nagu nt jänkud, kuradid, inglid. Igas peatuskohas võiks anda pruudile mõne ülesande nagu millegi müümine, noormeeste numbrite küsimine, pulmavande ette lugemine jne. Samuti võib tüdrukutega koos rentida metsamajakese või ette võtta kanuumatk kaunis Eesti looduses või siis sõita väikesele ekskursioonile mõnda pruudile eriti armsasse paika.
  • Aktiivne sõpruskond – mida teha aga siis, kui seltskonnas on väga aktiivsed inimesed, kes ei püsi pudeliski paigal? Selline seltskond võiks minna mõnele lühikursusele, millest kõik osa võtta saavad. Selleks sobivad nii erinevad tantsukoolitused nagu burlesque, salsatund, kõhutants kui ka kokteilikoolitus, surfitund, tsirkusetrikkide õppimine, fotojaht. Aga miks mitte teha üks vallatu varjatud kaamera show soovitatavalt võõraste noormeestega tänavalt, mille saab hiljem soovi korral Youtube´i üles panna?
  • Kui heategevus on teie moto – mida teha aga seltskonnas, kus on tüdrukud, kes armastavad heategevust? Heaks väljundiks on koerte varjupaiga või verekeskuse ühiskülastus (enne alkoholi tarbimist ikka, eks!), samuti oleks kindlasti pruudil hea meel, kui teete õhtu alguses väikesed talgud pruudi ja peigmehe kodus või aias.
  • Rahulikku tegevust nautivad tüdrukud -meil on ka selle jaoks ideid: piknik pargis koos mõnusate mängudega; nädalavahetus spaas, keraamika või käsitöökoolitus, kodune armastusfilmide õhtu või teatrikülastus.

Kuid kindlasti on tähtsam konkreetsest tegevusest hea tuju, milleks eelduse annavad mõnusad mängud:

  • keelatud sõnad: peo alguses võiks välja valida sõnad, mida õhtu jooksul on keelatud kasutada, nt: pulmad, pruut, tüdrukuteõhtu. Kes keelatud sõnu lausub, saab karistuse: peab maksma pruudile trahvi, tegema seltskonnale joogid välja, laulma avalikus kohas, sõlmima uue tutvuse vms.
  • käekoti mäng: iga tüdruk võtab oma kotist kolm eset, mis kogutakse kokku suuremasse kotti. Seejärel lastakse kott ringi käima ja tuleb ära arvata, kellele kotist väljavõetud ese kuulub. Elevuse tekitamiseks võiks kotti pista mõne eriti vallatu mänguasja!
  • pulmakleidi valmistamine: tüdrukud moodustavad kaks võistkonda, kelle ülesandeks on 5 minuti jooksul valmistada pruudile tualettpaberist, fooliumist ja kleeplindist pulmakleit. Kleidid jäädvustatakse kaameraga ja pruut valib võitja, kes saab auhinna.
  • salajaste juttude aeg: igaüks kirjutab paberile naljaka või seksika juhtumi meestega, lood kogutakse kokku ühte kaussi ja kordamööda valivad tüdrukud välja ühe loo, mis ette loetakse, seejärel tuleb arvata, kellega antud lugu juhtunud on. Mida seksikam, ulakam ja uskumatum – seda põnevam! Loomulikult võib kaussi lisada mõne vürtsika libaloo – jälgige, keda kõige ulakamaks peetakse!

Jah, pruudile võib tellida ka limusiini ja strippari, aga tüdrukuteõhtu võiks pruudi jaoks olla tulvil üllatusi ja on üsna tõenäoline, et limusiin ja strippar ei tuleks talle üllatusena. Aga samas, miks ka mitte?!

Unustamatuid tüdrukuteõhtuid soovib Ulakas Kaunitar!

Kui soovid täpsemat infot tüdrukuteõhtu läbiviimiseks meie ulakas buduaaris, külasta linki:  http://www.ulakas-kaunitar.ee/tudrukuteohtu/