Sa oleksid väga üllatunud, kui teaksid KUI PALJU seda küsimust minult igapäevaselt ja erinevates rollides olles küsitakse. Huvi, või oleks vist isegi täpsem öelda – mure, selle pärast, kas ja kuidas naine saaks kogeda neid “õigeid” orgasme on meeletu. Seda survet toetab ja süvendab laiatarbe meedia ning kõigile kättesaadav pornomaterjal (mitte kõik, aga väga suur osa – see on veel eraldi teema). Ma olen siin selleks, et sellesse teemasse nüüd natukene selgust tuua 🙂

Esiteks, jah! – naisel on võimalik kogeda orgasme väga erinevatel viisidel. Stimuleerida võib tuppe seest, anaalpiirkonda seest või väljast, kliitorit (mitte ainult tupeava ülevalt vaid ka selle ümbert), rinnanibusi, misiganes muud erogeenset piirkonda kehal või hoopis kombinatsiooni mitmest neist. Nahk on meie suurim organ ning Sul on võimalus enda või oma partneri salajased mõnupunktid üles leida. Siin ei ole reegleid ega rangeid norme.. igaühe keha ongi erinev! Teineteise keha avastamine ja kaardistamine on näiteks mõnusa lõhnaga Yesforlov Allover massaažigeeli ning Senzi punktisumistajat kasutades üks lahe idee seksikaks kohtinguõhtuks.

“Õige” orgasmi kogemise surve tähendab seda, et meie peas on tekkinud orgasmihierarhia. See omakorda tähendab, et meie jaoks on näiteks tupesisene orgasm justkui õigem või tähtsam, kui ükskõik milline teine. Tahad teada, mis nii on? Sest aastaid tagasi, kui inimeste seksuaalsust alles lähemalt uurima hakati, leiti, et mehed kogevad väga suure tõenäosusega orgasmi ning seemnepurset peenis-tupes-vahekorra käigus. Naistel see tõenäosus nii suur ei olnud. Järelduseks oli, et ilmselt siis naised ei olegi nii orgastilised ning nendega ongi keeruline. SEE ON VALE! Tegelikkuses ei arvestatud selle järelduse tegemisel võimalusega, et äkki toimib naistele lihtsalt teistsugune stimulatsioon.

Stimulatsioonist rääkides: meeste puhul me ei tee vahet, kas orgasmi kogetakse peenise pea või varre või juure või hoopis munandite masseerimisest. Ja see pole ka oluline, sest klassikalise peenis-tupes-vahekorra käigus saavad kõik need piirkonnad samaaegselt hellitusi. Miks mitte siis ka naisele samaaegselt pakkuda lisanaudingut näiteks Svakom Tulip bulletvibraatoriga hellitades. Vahekorra ajal kliitori stimuleerimiseks on põnevad kasutada ka spetsiaalselt partnerseksiks disainitud Lelo Tiani Harmony või Panthra Zuna, mille üks sabake käib tuppe ning teine sabake stimuleerib osavalt kliitorit. Sinu ja Sinu partneri käed jäävad sellise mängu käigus vabaks

Kusjuures, kliitor ehk naise mõnuorgan on inimese kehas ainus organ, millel pole muud funktsiooni, kui naudingute (loe: orgasmide) kogemine. Mitte ühtegi muud rolli! Seda täna teades tundub veel eriti kummaline, et hoopis kliitori stimulatsiooni läbi kogetud orgasm selles hierarhias (milles, me lepime kokku, et on täitsa jabur) troonil ei võiks istuda. Sest milleks meile üldse kliitor, kui selle stimulatsioon ei paku “õiget” orgasmi?

Seega.. raputa endalt maha uskumus, justkui naisel oleks võimalik kogeda orgasme valesti või valel viisil, määri kliitorile jahedate ilmade saabudes soojendava ning erutava efektiga Horny Jar kliitoripalsamit või Sensuva ON erutusgeeli, vali partneriga mõni uus poos, mida oled tahtnud ammu proovida (või miks mitte proovida uut tehnikat soolomängudes) ning luba oma kehal kogeda ja nautida. Muretsemata ning pingevabalt!