Must ei ole Ulaka Kaunitari lemmikvärv, kuid Must Reede on üks vinge päev, sest siis teeme suurepäraseid pakkumisi, ka kõigile teist värvi toodetele 🙂 Kõik teavad, et parim aeg osta ära jõulukingitused on just sellel päeval novembri lõpus. Isegi juba soodustuses olevatele toodetele saab lisasoodustust. Et kõik see lihtsam oleks ja ei peaks ise tuhandeid tooteid läbi kammima, siis on Sulle väike soovituste nimekiri.

Treeningvahendid

Kuna jõululauas tehakse tihti söömisega liiga, siis lubatakse, et uuest aastast võetakse end käsile ja suundutakse treeningsaalidesse. Naistel on võimalus enda kõige olulisemaid lihaseid treenida ka kodus. Vaagnapõhjalihaste treenimine on tervisele ülioluline, lisaks muudab see orgasmid intensiivsemaks. Seega üks treeningkomplekt sisaldab näiteks Lelo Luna Beads või Geisha treeningkuule. Veelgi parem Lelo Luna Smart Bead või Perifit treeningvahendit, mis Su treeningul silma peal hoiab ning Sulle ka progressist teada annab. Lisaks peab olema kaasas vee baasil libesti, et sisestamine sujuks ning hilisemaks vahendite eest hoolitsemiseks intiimpesugeel ja puhastussprei.

Meestel on samuti vaagnapõhjalihased, mis hästi treenitult suudavad kontrollida, millal toimub ejakulatsioon ja millal mitte. Vale vastus on see, et “oih, tuli ära”. Sina oled ju BOSS…. või ei? Igatahes on meestel võimalik õppida kontrollima oma lihaseid koos MyHixeliga või masturbeerides Fleshlight Staminaga, mis on nii stimuleeriv, et kui suudad sellega vastu pidada, siis naisega oled Superman;) Ka meeste treeningvahendid käivad käsikäes vee baasil libestiga ja puhastusvahenditeks soovitame intiipesugeeli ja puhastusspreid.

Eelmäng ja erutuse loomine

Kõigil on tänapäeval kiire ja kõik tegevused muutuvad järjest lühemaks. Kuid kui on mõni tegevus, mille aega ei tasu kärpida, siis see on üksteise hellitamine ja armastamine. Igale suurepärasele ja meeldejäävale seksile eelneb eelmäng. Olgu see terve päev kestnud erutavate sõnumite saatmine või õhtul väljas üksteise vastas tantsimine, kõik see on palju nauditavam, kui püksid maha ja teeme ära 🙂
Ulakused, mis võivad olla suurepärased kingitused on näiteks Tõde&Tegu mäng paaridele, mida veini kõrvale õhtul mängida.
Massaaž on see, mis meeldib üldiselt kõigile ja kui seda teeb veel Sind erutav partner, siis uhhh… Massaaž on suurepärane, sest see lõõgastab lihaseid, loob meeleolu ning toob hetkesse. Üks väga oluline asi selle juures on puudutused, mida üksteisele pakute.
Ideaalseks romantiliseks massaažiks läheb sul vaja massaažiküünalt või feromoonidega massaažiõli. Kasuta silmasidet, et saaja võiks olla täielikult Sinuga. Kui soovid teha kogu keha massaaži ja liikuda otse intiimpiirkonna juurde, siis sobib silikooni baasil massaažigeel, mida võib kasutada ka libestina (ei sobi silikoon kattega mängusasjadega).
Puudutusi on võimlik pakkuda ka näiteks pehme sulekesega või libistades nahast piitsa üle kogu keha. Eriti suur surinat pakuvad massaažinuiad.

Erutav on ka näha kaaslast mõnes kostüümis. Naistele sobivad ja meeldivad väga kehasukad, mis on alt avatud ja annavad ligipääsu võlumaale. Klassikaline teenijanna kostüümgi pole paha. Meestele leiab smokingu, millega hommikusöök voodisse tuua. Või hoopis mees kiirreageerimisrühmast SWAT või meremees, kes pole pika merereisi ajal naise keha tunda saanud.

Naudingud ja orgasmid

Nüüd oleme jõudnud sinna, kus intensiivsus hakkab jõudma haripunkti. Kui Sa veel ei ole katsetanud, siis stimuleerivad libestid lisavad mõlemale partnerile tundlikust. Ekstra hoogu annab naistele näiteks kliitorigeel, mis muudab kliitori tundlikumaks ja vastuvõtlikumaks puudutustele. Meeste lipu hoiab kõrgel Maximum geel ja samas hoo maha võtmiseks sobib Sensuva Bold geel või YesforLov naudinguid pikendav sprei.
Vibreerivatest tegelastest soovitame paaridele Panthra Zunat, Tiani Duot või Couples Choise puldiga lelu.
Naistele meeldib Bloom jänkuvibraator ja Lelo Enigma helilainetel lelu. Tagasihoidlikumad hindavad Lelo Sila stimulaatorit või Emerald Love huulepulka.
Meestele pakuvad naudinguid Cruiserid ja Spinnerid. Populaarsed on vibreeriv ja imev masturbaator Svakom Sam Neo ja anaalnaudinguteks Svakom Vick Neo äpiga anaalvibraator.

Kuid nüüd kirsiks tordil on loomulikult 2022 aasta advendikalender Naughty&Nice täiskasvanutele, mis sisaldab 24 erinevat ulakust, mida koos katsetada ja nautida. Terve kuu pühendada üksteisele peaks olema parim kingitus.

Kasuta Musta Reede pakkumisi ja ole pühadenaudinguteks valmis 😉

Ulakusteni!