Selle hooaja ihaldatuim aksessuaar.

LELO x Diesel limiteeritud kollektsioon, kuhu kuulub Sona Cruise ja Tor 2

 

Esmakordselt maailmas on LELO ühendanud jõud juhtiva moepioneeri Dieslel-iga ja loonud piiratud koguses kollektsiooni, mille eesmärk on avada uksed seksuaalsele vabanemisele. Usume, et seksuaalsus on eduka elu retsept – see on meie heaolutunde võti. Ja meie eesmärgiks on süüdata säde ning muuta teie igapäev eriliseks.

Avasta mis sind erutab selle imelise helilainetel töötava aksessuaariga, see värvib sinu maailma mässumeelselt sensuaalseks punaseks.


LELO x Diesel Sona Cruise

Helilainetel kliitoristimulaator kaetud vürtsika punase silikooniga, millel julge kiri erksate valgete tähtedega. SONA™ Cruise stimuleerib kogu kliitorit – isegi neid osi, mida sa ei näe – teistsuguse orgasmi saamiseks, mille tekitab helilainete õrn süvamassaaž. Veelgi enam, Cruise Control™ tehnoloogia muudab ainulaadse pulsatsiooni kasutamise ajal püsivaks, nii et kui see tugevalt vastu keha suruda, vallandub lisajõud intensiivseks ja sügavaks vabastamiseks. Sinu öökapp ei ole kunagi nii lahe.

Telli oma


 

LELO x Diesel Tor 2

Teemandid on tüdrukute parimad sõbrad, kuid Tor 2 on võimsaim sõrmus meestele. See punane, Diesel-i heakskiidu saanud paarisõrmus pakub mõlemale partnerile kõige erutavamaid ja sügavamaid naudinguid. Pehme silikoon sobib mugavalt igas suuruses ja pakub 100% intensiivsemat vibratsiooni, kui ükski teine sedasorti toode. Tor 2 aitab teil kauem kesta. See on sisselülitaja;)

Telli oma