Ees on aasta valgeim öö ning jaanipäevaks kõrgeks kasvanud rohi lausa kutsub vallatlema. Kuna kiireks kähkukaks leiab võimalusi kergesti aastaringselt, siis kasutagem aasta kõige valgemat ööd millekski, mis nõuab aega, rahulikku kulgemist ja teineteise kehade täielikku tundmaõppimist. Lisaks on valges lihtsam teineteise soove otse silmist lugeda. Jah, me räägime anaalseksist. Anaalseksil on paljude jaoks küljes halb maik, kuid seda ilmaasjata. Nimelt on päraku piirkonnas palju närve, mis muudavad selle ala stimuleerimise väga nauditavaks ning võimaldavad saada kordades tugevamaid orgasme kui vaginaalse seksi ajal. Seda aga ainult siis, kui partneritel on piisavad teadmised sellest, kuidas ja mida teha.

Pea meeles:

1) Ettevalmistus on õnnestumise võtmeks! Anaalseksi lainele võiks häälestada end juba mitu tundi varem, võimalusel juba hommikul. Ärge tülitsege oma partneriga, olge õrnad ja hoolitsevad teineteise suhtes terve päeva vältel. Mehed, tehke oma naistele komplimente, pange nad end tundma eriliselt. Nii saate õhtul ka vastu midagi täiesti erilist, mida naudite mõlemad. Kindlasti käige eelnevalt tualetis ja duši all. Ühine vanniskäik võiks olla ka juba eelmängu esimeseks osaks. Ärge unustage kondoome, kuna suguhaigused levivad ka anaalseksiga. Samuti peaks tähelepanu pöörama sellele, et mees oma peenist pärakust otse tuppe ei tõstaks, kuna nii satuvad tuppe bakterid, mis võivad põhjustada põiepõletikku. Seetõttu tuleks vahetada kondoomi alati, kui uste vahetuseks läheb.

2) Lõdvesta oma lihased, nii on pärak palju vastuvõtlikum sisenemise suhtes. Hoolitse selle eest, et ruum oleks soe ja ase mugav, hinga sügavalt ja jäta kõrvale kõik pinged ja argimured, keskendu oma partnerile. Partner saab sind omalt poolt aidata, limpsides ja hellitades su pärakut ja suguelundeid. Et see teile mõlemale mõnu pakuks, hoolitsege eelnevalt hügieeni eest. Kasutage tihkemat sorti libestit, mis on  silikooni või õlide baasil (Viamax Silicone Glide või Organic Glide).

3) Naine, istu peal! Selline asend võimaldab naisel juhtrollis olla ja kontrollida tempot ja sisenemise sügavust. Samuti on mehel sellises asendis hea stimuleerida naise kliitorit. Edasijõudnud võivad proovida pakkuda naisele kahekordset naudingut, sisestades anaalseksi ajal dildo või vibraatori naise tuppe.

4) Kasutage spetsiaalseid mänguasju nagu PicoBong Tano. Anaalvibraatorid on seksmänguasjad, mis on must tanomõnusad kahel põhjusel. Esiteks aitavad nad lõdvestada lihaseid, et sisenemine oleks lihtsam. Teiseks võib neid kasutada voodis selleks, et anda partnerile võimalus tutvuda anaalseksi naudingutega. Kindlasti peaks anaalseksiks kasutama spetsiaalseid lelusid, millel on lai ots, et need mängimise ajal pärakusse ei kaoks. Jah, vaginaalseks kasutamiseks mõeldud vibraatoriga või see juhtuda! Lelusid tuleks kasutada ohtra libestiga ja liigutada õrnalt sisse ja välja.

5) Võtke aega, ärge kiirustage ja juhendage teineteist – pimedaks ei lähe niipea!

Kui ettepanekut anaalseksi proovimiseks on raske teha, leiate Ulaka Kaunitari tšekiraamatust tšeki, mis lubab selle saajale sisenemist tagauksest. Lisades tšekile anaallelu, saate toreda kingituse oma kallima jaoks kokku panna. Julget pealehakkamist!