“Ütle mulle, kes küll neid lelusid ostavad? Millised inimesed nad on?”

Selline küsimustelaviin tabas mind ootamatult ühel toredal tüdrukuteõhtul. “Täiesti tavalised inimesed ostavad”, pobisesin vastuseks. “Ei ole võimalik, millised ikkagi ja miks ometi?”, jätkus küsimustesadu.

Ma ei osanud vastata, sest minu ees seisis kaunis naine, kes ei ole varem leludega kokku puutunud ja olen aastate jooksul näinud enda ees seismas tuhandeid ilusaid naisi ja soliidseid mehi, kes lelude kasutamist täiesti iseenesestmõistetavaks peavad. Kuna vastus “Mina kasutan ja ma pean ennast täiesti normaalseks”, ei kõlanud mu peas üldse kaalukana, sest milline tavaline naine töötab ulakas pesupoes, siis sain aru, et ma ei suudagi ära tõestada, et lelusid kasutavad tavalised inimesed.

Selleks, et mingigi vastus anda, keskendusin küsimuse teisele poolele: miks inimesed lelusid kasutavad?

Kuna ma ei tahtnud välja tuua ainult vallalisi naisi ja neid, kel on raske lõdvestuda või orgasmi saada, lähenesin küsimusele hoopis laiemalt: miks lapsed armastavad nukke ja puldiga autosid, miks kassidele meeldib mänguhiiri jahtida ja koertele palle püüda? Sellepärast et see on LÕBUS!

Täiskasvanud inimesed kasutavad sekslelusid sellepärast, et mängimine on lõbus!

Ulakas Kaunitar on alati seisnud selle eest, et kirg suhetes ei kustuks ja et ka vallalised naised ei peaks oma seksuaalsust kappi lukustama seniks, kuni prints valgel hobusel nende ellu ratsutab. Mänguasjade kasutamine on lõbus nii üksi kui partneriga ja me kinnitame teile, et on ainult üks moodus tänaval käies aru saada, millised inimesed kasutavad lelusid ja millised mitte: esimesed naeratavad rohkem.

Kõige rohkem naeratab see naine, kelle kõrval kõnnib partner puldiga – tegelikult võib partner kõndida ka naise ees või taga, sest pult reguleerib naise sees oleva lelu vibratsiooni lausa 12 m kauguselt. Väga kaugelt paistab silma ka kaunis neiu, kes on hommikul enne kodust väljumist lisanud stiilsele riietusele salapärase aksessuaari: erutust ja treeningut pakkuvad tupekuulid. See kaunis naine seal kohvikus naeratab aga seetõttu, et ta oli veendunud, et ta keha on katki ja ebatäiuslik, kuni leidis lelu, mille abil ta koges elus esimest korda partneriga samaaegset orgasmi. Keegi tõttab säravat naeratust kandes komandeeringusse, kotis reisivibraator ja keegi tõttab koju, et korraldada kallimale täiuslik üllatus paarideleluga, kellelgi aga ripub kaelas kaelakeevibraator.

Ja siis oleme meie: tegelikult täitsa normaalsed naised, kes on võtnud südameasjaks suhete parandamise kire taaselustamise näol ja naiste enesekindluse tõstmise. Loomulikult armastame ka meie lelusid – kuidas muidu me nii palju naeratada jaksaksime?!