Läheneva naistepäeva ootuses loodame, et iga naine tunneb end sel päeval erilise, kauni ja armastatuna. See, kui hästi või halvasti me end tunneme, sõltub muidugi ennekõike meist endist ja loodetavasti jätkub meil kõigil oskust olla õnnelik ja keskenduda sellele, mille eest saame tänulikud olla.

Siiski on üks päev aastas, mil iga naine tahab tunda end naisena – tunda, et tema erinevaid rolle ema, sõbranna, kallima, kolleegi, trennikaaslase ja koduperenaisena hinnatakse, et neid ei võeta iseenesestmõistetavana. Kuigi suudlus kallimalt ja südamest tulev kompliment on tihtilugu piisavad, et naistepäeval naeratus suule tuua, ei maksa unustada, et naised armastavad üllatusi ja kingitusi. See ei pea olema midagi suurt ja uhket, aga see võiks olla luksuslik. Väikesed tüdrukud unistavad ikka elust lossist, suureks saades unistused küll muutuvad, aga väikesest luksusest me ei ütle kunagi ära.

Et kingituste valimine lihtsamaks teha, tegime nimekirja üllatustest, mis igale naisele kuninglikku sära annavad:

1) Kriss Sooniku Susan pitsbodi

Luksuslikust prantsuse pitsist bodi saab kanda nii magamistoas, kirglikul kohtingul kui ka kuumal soojamaareisil. Kõik Kriss Sooniku tooted on disainitud ülima pühendumisega ja toodetud Eestis. Stiilselt kelmikas ja võrgutavalt vallatu.

2) Lelo siidist kimono

Siidi puudutus ihul võib olla nii kargelt jahutav kui ka pehmelt soojendav. Siid hellitab nahka ja kutsub puudutama, muutes iga naise vastupandamatuks.

3) YesForLov voodipesu lõhnastaja

Spetsiaalselt voodilinadele loodud lõhnavesi, mis muudab iga magamistoa luksuslikuks armupesaks. Ei määri linu ja on dermatoloogiliselt testitud.

4) Provocatife massaažikreem

Feromoonide ja kanepiõliga külluslik massaažikreem, mis niisutab nahka ja ergutab vallatute mõtete teket nii naistel kui meestel.

5) Lemongrass massaažiõli

Käsitööna valminud loodusliku koostisega massaažiõli, mis sobib suurepäraselt kasutamiseks kehaõlina ja naha niisutamiseks ning lõhnastamiseks pärast vanniskäiku.

6) Naughty Fox erutav sõrmus

Ulaka Kaunitari poolt käsitööna valmistatud sõrmus, mis sobib kandmiseks õhtukleidi või sensuaalse pesukomplektiga. See ei ole pelgalt silmapaistev ehe, vaid erutav naudingurelv, millega pakkuda kallimale kõditavaid erutusvärinaid. Iga sõrmus on unikaalne!

7) Crave Vesper kaelakeevibraator

Kaunis, elegantne, võimas ja saladuslik – kingi oma kallimale üks luksuslik hetk ja erutav saladus, mida kanda uhkusega.

8) Fifty Shades of Grey Freed sulepintsel

Enne, kui sa pole tundnud seda oma kehal, ei suuda sa selle pehmust ja hellust ette kujutada. Sulgege silmad ja laske sulekesel avastada teineteise kehakumerusi.

9) YesForLov kehapuuder

Sädelev kehapuuder meelierutava lõhna ja magusa maitsega. Luksuslik kogemus saab alguse pehme puudripadja puudutusest nahal ja lõpeb kallima kuumade suudlustega. Puuder muudab naha sametiseks ja paneb keha ahvatlevalt sädelema.

 

10) G-punkti koolitus naistele

Tänapäevase kiire eluviisi puhul tundub mõnikord, et iseendale aja leidmine ja iseenda tundmine pole mitte ainult keeruline, vaid lausa tõeline luksus. Sel põhjusel panime kirja kaks uut G-punkti koolituse aega, millest üks toimub juba naistepäeva õhtul. Kohtade arv on piiratud, sellepärast palume pilet osta eelmüügist meie e-poe kaudu või kauplusest.

Luksuslikku naistepäeva!