Ükskord on ikka esimene kord, võib elus mitmete asjade kohta öelda. Kuigi wand-tüüpi vibraatorid ei ole mind kunagi kõnetanud, pakkus Ulakas Kaunitar mulle võimaluse just seda tüüpi vibreeriva sõbra värskeks omanikuks saada. Tegu ei ole mu esimese täiskasvanute mänguasjaga, kuid olen siiani eelistanud taaslaetavaid tooteid, mille välimus on sedavõrd petlik, et võin need julgelt kapi peale unustada, kui pere külla tuleb.

Miks ma ei ole ostnud endale wandi?

Sest kuskilt minevikumälestustest (ilmselt mõnest filmist), tuleb mul silme ette pika juhtmega hirmsuur aparaat, mille kasutus on veidi segadusttekitav. Ühest küljest peaks ju olema tegu seksleluga, aga need on nii suured ja imeliku kujuga. Ulaka Kaunitari tüdrukuteõhtult on meelde jäänud, et heal vibraatoril on G-punkti tabamiseks mõnus kaarjas kuju, aga wandidel on ümmargune pea kummalise varre otsas. Nii ma igatahes ühte täiesti tavalist wandi ette kujutasin.

Vaatan ilusat roosat lelu enda ees, mis kannab nime Tickler Rosy Toyfriend Flexible Wand (heal lapsel mitu nime) ja pean ütlema, et esmamulje sellest on võrreldes minu ettekujutusega väga positiivne.

Lelu ei ole sugugi nii suur (vaid 21 cm pikk), kui ma kartsin ja samuti ei ole sel pikka seinakontakti käivat juhet, sest Rosy töötab patareidega. Muidugi mõista varusin ma neid endale hulgim, sest mine tea, äkki satun hoogu. Toode töötab nelja AAA patareiga. Üks kriteeriumeid, mille järgi alati mänguasju valin, on kvaliteet ja selle parim mõõdupuu on materjal, millest toode on tehtud. Soovitan soojalt kõik need võdisevad ülipehmed kummisest materjalist tooted poodi jätta, sest sattusin mõni aeg tagasi lugema artiklit, kus kirjutati selliste toodete tootmisprotsessist ja seal kasutatavatest ühenditest ning mulle piisas sellest, et nende kasutamist seostatakse vähi ja viljatuse tekkega. No, thank you!!! Ühesõnaga tagasi Rosy juurde: kehasõbralik silikoon, millest toode on tehtud, vastab igati minu kõrgetele nõudmistele. Lisaks meeldib mulle, et ma saan programme valida. Hea on tõdeda, et minu esimesel wandil on kuus erinevat programmi, lisaks saab muuta vibreerimise tugevust ja sel on lausa kaks mootorit. Ma ei kujuta ette, et kõik inimesed peaksid olema voodis ühesuguste soovidega, seega on loogiline, et mul peab olema valikuvõimalus – isegi ainuüksi minu soovid kõiguvad kuufaaside lõikes äärmusest äärmusesse.

Aga nüüd asja juurde: kasutamiskogemus

Ma olen alguses ikkagi väga skeptiline, sest ma ei saa peale vaadates päris hästi aru, mismoodi seda wandi siis kasutama peaks. Üldiselt on wandid mõeldud kogu keha massaažiks, aga väidetavalt saab neid ka seal allpool edukalt rakendada. Seega alustan kaela- ja õlalihaste massaažiga ja pean ütlema, et selle tööga saab mu Rosy suurepäraselt hakkama, lisaks on see vaikne ja ei ärata ka kõrval korteris elavaid pensionäre.

Kuid erootikapoe müügihitilt ootaksin muidugi rohkemat, kui seeniorite massaažiapraadilt, seega liigun sinna, kuhu vallatud meeled kutsuvad.

Esiteks pean ütlema, et Rosy parim omadus seisneb selles, et sel on ülimalt paindlik pea, seda saab kangutada ja painutada keha vastu just sellise nurga all ja survega, et ma lihtsalt ei suuda end peatada ja katsetan lelu ka seespidiselt. Kuna ma pole kunagi olnud väga massiivsete mänguasjade fänn, piisab mulle täiesti sellest, et sisestan ainult ümmarguse tipuosa, kuid usun, et kindlasti leidub neid, kes eelistaks seda kaugematesse sügavustesse asetada. Siiski, kui sisestada ainult Rosy pea, tuleb välja jälle minu isiklik lemmikkülg uuest mänguasjast: ma saan varreosa panutada igas võimalikus suunas, kui vahepeal vaheldust tahan, saan lülitada välja tipuvibratsiooni või siis vastupidi, minu lemmikprogrammideks on aga just need, kus vibratsioon on vaheldumisi mõlemas mootoris ja mul ei ole vaja muud teha, kui leida õige lähenemisnurk ja surve.

Mulle tundub, et leidsin just üles nurgataguseid mõnupunkte millest varem teadlik ei olnud.

Minu ainuke abimees Rosy kõrval on Lelo vee baasil libesti, mis muudab Rosy pealispinna siidiselt libisedaks ja puhastusvahend, millega tänan oma uut sõpra orgasmiderohke õhtu eest.

Kokkuvõttes võin öelda, et Rosy muutis minu arvamust wandidest.

Järgmisel korral ronin sellega juba vanni ja mine tea, võibolla leiab tulevikus minu juurde tee juba mõni suurem ja võimsam sau, nagu need, mida Lelo pakub. Alustuseks on Rosy aga ideaalne ja nimi on ka sel ilus. Seega soovitan, soovitan ja veelkord soovitan, kui sul on mänguasju juba kuhjaga, aga pole veel wandi proovinud. Samas aga sobib see ideaalselt ka esimeseks leluks, sest vaid sina otsustad, kuidas täpselt Rosy oma naudingutesse kaasad.