Punased päevad pole just kõige seksikam teema, millega õhtut sisustada. Siiski kuulub see nabaalusesse piirkonda ja kõik mis on seotud selle tsooniga, on meie teema.

Täna kirjutame keskkonnasõbralikest ja moodsatest topsikestest Fun Cup´idest, mis kannavad eesti keeles mitte nii ägedat nime: menstruaalanumad. Oled neist kindlasti kuulnud, kuid oled jäänud vanade lahenduste juurde? Nüüd anname sulle mitu põhjust, miks peaksid edaspidi tampoonid ja hügieenisidemed poodi jätma ja Fun Cup´i kasuks otsustama.

Fun Cup on mugav ja hea sinu tervisele

Kõige parem asi Fun Cup´i juures on tõenäoliselt see, et see on nii mugav, et unustad sootuks, et sul on päevad. Kui tampooni kandes pead pidevalt vaatama kella ja mõtlema, millal on viimane aeg seda vahetada, siis Fun Cup´i võid kanda muretult terve päeva. Muidugi tuleb seda väga tugeva voolusega päevade puhul vahepeal tühjendada, kuid kergematel päevadel hoolitseb see sinu eest ilusti kuni 12 tundi järjest. Mugavust lisab sinu uuele lemmikule eriline kuju, mis on loodud spetsiaalselt naise seesmisi kontuure järgides. Fun Cup´i põhjas olev eriline tekstuur ja silikoonist ots muudavad toote paigale asetamise mugavaks ja sa ei pea muretsema, et see kuhugi nihkuks. Sa võid nii ujuda, teha jõutreeningut kui osaleda Maijooksul, ilma et peaksid millegi pärast muret tundma. Kasutades tilgakest libestit võib selle kohale asetada juba vahetult enne päevade algust, et ennetada pesu määrdumist esimeste tilkadega.

Ühtlasi ei pea sa muretsema ka materjali ohutuse pärast, kuna Fun Cup on tehtud meditsiinilisest silikoonist, mis on kõige kehasõbralikum materjal, millest tehakse kõige kvaliteetsemaid sekslelusid ja treeningkuule, mida ka günekoloogid soovitavad. Meditsiiniline silikoon ei tekita allergiaid, seda on kerge puhastada ja sellest ei imendu sinu kehasse kahjulikke kemikaale nagu mõne teise materjali puhul. Toote hoiustamiseks ja käekotis kandmiseks saad ostuga kaasa antibakteriaalse koti, et olla alati valmis, ükskõik kui üllatuslikult punased pühad ei saabuks.

Fun Cup teeb seksi paremaks

Jah, inimesed seksivad ka päevade ajal! Kui see mõte sind isiklikult ei eruta, siis aitab Fun Cup sul senisest meeldivamat eelmängu nautida ja saad kindel olla, et partneri sõrmed jt kehaosad jäävad ideaalselt puhtaks. Kui aga oled eriti maias just päevade ajal, siis oled ilmselt olnud ka olukorras, kus vahetult enne vahekorda eemaldatud tampoon on endasse tõmmanud kogu su kehaniisukuse ja võibolla jätnud asemele ka mõned ebahügieenilised ebemed. See pole kindlasti kõige meeldivam viis armurõõme nautima asuda. Lisaks võib kuiva tampooni sisestamine ja eemaldamine põhjustada mikrohaavandite teket tupes ja muuta selle õrna piirkonna bakteriaalsetele infektsioonidele vastuvõtlikuks. Kuna Fun Cup´i paigaldamise lihtsustamiseks võib võtta appi libesti, on mikrohaavandid edaspidi minevik!

Fun Cup aitab säästa raha ja meie planeeti

Iga tampoonikasutaja kulutab keskmiselt 50 eurot aastas tampoonide peale. Kahe Fun Cup´i eest maksad 34.90 eurot. Juba mõne aja pärast oled rahaliselt plussis, rääkimata sellest, et saad seda kasutada aastaid. Ühekordsete toodete (tampoonid, aplikaatorid, hügieenisidemed) kasutajad tekitavad oma elu jooksul kuni 140 kg prügi. Oma Fun Cup´i saad kasutada ikka ja jälle ja meie planeet ütleb sulle “aitäh!”.

Oled valmis?

Fun Cup ootab sind siin ja meie imearmsas butiigis Roosikrantsi 16, Tallinn.