Mida kinkida …

kallimale, naisele, mehele, silmarõõmule või hoopis vallatule sõbrale või sõbrannale – see küsimus tekitab igal aastal valentinipäeva eel omajagu ärevust.

Usume, et kõik nõustuvad meiega, kui ütleme, et parim kingitus on selline, mille puhul kingisaaja tunneb, et see on tehtud personaalselt talle. Kingituse valimisel, olgu see lillepeenralt korjatud lumikelluke või mitme kuupalga väärtuses kihlasõrmus, ei ole oluline, mis meeldib kinkijale, vaid see, mis meeldib kingisaajale. Milline inimene kingisaaja on, millised on tema eelistused, hobid ja isikuomadused.

Kingitus on imeline ja imelihtne viis teha kompliment, rõhutamaks neid omadusi, mida kalli inimese juures hindad.

Et Sul oleks lihtsam valida, panime kirja 2020. aasta valentinipäeva top 10 kingiideed:

1) Ma imetlen Su uudishimu ja valmisolekut proovida uusi asju!

Ulakas Kaunitar pakub alates veebruarist koolitusi igale sihtgrupile. Sina tunned kingisaajat kõige paremini ja tead, kas ta tahaks õppida üksi ja kodus oma uusi oskusi demonstreerida või eelistate koos uusi ulakusi omandada. Kui kallimat pole, sobib koolitusele ka sõbranna kaasa võtta. Teemadering varieerub seksuaalsuse alustest kuni sidumiskunstini. Piletid on saadaval kinkimiseks sobiva kujundusega. Kõikide loengute info leiad siit.

2) Ma armastan Su kõrgelennulisi soove ja fantaasiaid!

Helilainetel töötavad mõnuvahendid LELOlt viivad uutesse kõrgustesse ja panevad püstitama kiirusrekordeid.

3) Ma imetlen Su täiuslikku keha!

Muse by Coco de Mer on pesukollektsioon naisele, kes näeb muusat iseenda peegelpildis. Eksklusiivne ja seksikas pesukollektsioon teeb komplimendi igale naisele.

4) Ma hindan Su seiklusjanu!

Spetsiaalselt valentinipäeva eel (1-14. veebruarini) teeb Ulakas Kaunitar ahvatleva -20% pakkumise kahele bestsellerile:

5) Ma jumaldan Su stiili!

Maailmakuulus Eesti disainer Kriss Soonik on koostöös Ulaka Kaunitariga loonud südametega kaunistatud pesukollektsiooni, mis on hea valik trenditeadlikule naisele, kes armastab ka veidi romantikat.

6) Ma väärtustan meie koosveedetud hetki!

Paaridele mõeldud stimuleerivad geelid on selles suhtes uuenduslikud, et üks toode mõjub korraga nii naisele kui mehele, pannes surisema, värisema ja ka liblikad lendu tõusma.

7) Ma armastan su hulljulgust ja ulakust!

Kõige suuremad ulakused tehakse ikka teiste silme all, aga nii, et kellelgi sellest aimu pole. Ulakale paarile on parim kingitus puldiga lelu, millega saab kasvõi õues või peenes restorani ulakusi teha.

8) Ma imetlen meest, kes teab, mida ta tahab!

Igaüks meist tahab õnnelikku lõppu, eks ole, kui sellele lisada veel veidi salapära silmaklappide näol, on täiuslik valentinikombo olemas!

9) Ma imetlen Su mängulusti!

Need pole sellised mängud, mida sa lapsena mängisid. Paaridele mõeldud lauamängudes kaotajaid ega võitjaid pole, sest mäng ise on nauding omaette. Ulaka Kaunitari seksikad paaridemängud leiad siit.

10) Sa oled vastupandamatu!

Puudutusel on võlujõud, kingi oma kallimale iha tekitava massaažiõliga vürtsitatud nauding. Juhised erootilise massaaži tegemiseks leiad meie blogist.

Ulakat valentinipäeva!