Aneros Helix Trident anaallelu

79.00

Aneros Helix Trident on maailmas üks populaarsemaid käed vaba meeste G-punkti stimuleerijaid, mis on välja kasvanud just pidades silmas meeste tervist. Mehe anatoomiat jälgides loodud toode on ideaalse kujuga, et avaldada kohest survet ja stimulatsiooni eesnäärmele ning seda ümbritsevale piirkonnale. Toode on valmistatud jäigast mittepoorsest meditsiinilise kvaliteediga termoplastist. Oma jäiga oleku tõttu ei vaja toote kasutamine suurt pingutust ega praktikat, et saavutada tulemisi. Helix Trident anaallelu annab võimaluse kogeda partneriga ning üksi võimsaid multiorgasme ning hoida mehe tervist, stimuleerides eesnääret.

  • Käed vaba naudingu ülim mugavus
  •  Spetsiaalselt balanseeritud veelgi paremaks sisemiseks liikumiseks.
  •  Välja ulatuvad käed lisavad välist stimulatsiooni
  •  Stimuleerib samaaegselt 4 erogeenset tsooni
  •  Sobib juba kogenud kasutajale, kui ka algajale
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Toode on kaetud meditsiinilise silikooniga, mis ei kogu baktereid ja ja on kerge puhastada. Puhasta toodet peale iga kasutuskorda LELO puhastuspihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada Sutil Rich veebaasil libestit, mis on ideaalne naise kehale ja ohutu tootele.
Mõõdud:
Kogu pikkus: 10,7cm
Sisestatav osa 10cm
Tipu läbimõõt 2,7cm
Keskmise kurvi läbimõõt 2,4cm

Aneros Helix Trident on saanud ka auhinna: XBIZ Awards 2019 Winner – Sex Toy of the Year (Non-Powered)

Kui peale kasutust märkad toote tipus verd, siis see on märgiks, et oleks vaja pöörduda arsti poole. Just sellel põhjusel on Aneros Helix Trident tooted valget värvi, et märgata vajadust pöörduda arsti vastuvõtule. Meeste eesnääre võib aja jooksul suureneda ja põhjustada urineerimishäireid. Regulaarne seksuaalelu on üheks positiivseks mõjuks suurenenud eesnäärmele või selle korras hoidmiseks.

Lisainfo

Bränd

Sulle võib meeldida ka…