KUUM!

Blacq Digital jänkuvibraator

79.00

Astuge tulevikku koos BLACQ, kus vibraatoreid täiustab uuenduslik digitaalne ekraan. BLACQ mõistab, et igaüks on ainulaadne.  Seetõttu pakuvad meie vibraatorid laia valikuid seadeid, et saaksite luua endale sobiva stimulatsiooni. Kohanda kiirust, avasta erinevaid vibratsiooni mustreid ja leia oma ideaalne rütm.

See digitaalne vibraator on loodud, et samaaegselt stimuleerida kliitorit ja G-punkti. Vali oma lemmik stimulatsioon 4 kiiruse ja 10 erineva vibratsiooni ning mustri seast. Seda jänesevibraatorit katab kvaliteetne silikoon, mis muudab lelu veekindlaks nii, et vannis vallatlemine on lubatud!

Avasta naudingute ja intiimsuse maailm, mida te pole kunagi varem kogenud. BLACQ usub, et tehnoloogiaga on võimalik teie naudinguid suurendada. Ekraani pealt saad näha mis kiirus ja muster sul parasjagu valitud on. Lisaks on ekraani pealt näha palju akut veel järgi on.

Lase BLACQ vibraatoril viia ennast tippu!

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kasuta alati libestit, mis on vee baasil.
Ära kasuta õlisid või silikoon baasil libesteid! See lõhub toote ära.
Puhasta sooja vee ja intiimpesugeeliga peale igat kasutuskorda ja pihusta peale puhastuspihustit, mis on mõeldud spetsiaalselt intiimsetele toodetele, et tagada ideaalne puhtus.

– Laadimise aeg 90 minutit, kasutusaeg 60 minutit.
– 10 programmi, 4 kiirust
– 2 mootorit
– Veekindel

Materjal: ABS plastik, silikoon

Mõõdud
Pikkus: 22,9cm
Maksimaalne läbimõõt Ø: 3,4cm
Kaal: 300g

Lisainfo

Värv

Omadus

G-punktile, Jänkuvibraator

Kellele

Naistele

Sulle võib meeldida ka…