Cruizr CP02 Keerutav ja vibreeriv masturbaator

129.00

Cruizr CP02 on üles-alla liigutav ja vibreeriv luksuslik ning diskreetne masturbaator. Lelul on 5 kiirust ja 10 vibratsioonimustrit, mida on lihtne vahetada ja mis teevad kasutuskogemuse suurepäraseks. Lisaks muule on masturbaatoril spiraalselt keerutav programm ja soojenev funktsioon, et kogemus oleks veelgi reaalsem. Mänguasja pehme silikoon avaneb justkui vagiina ja selle sees on mummud ja pehmed silikoonist harjakesed.

Vajuta heli aktiveerimise nuppu ja naudi särtsakat naishäält, mis annab sulle teada, et naudib seda olukorda vähemalt sama palju kui sina! Diskreetseks nautlemiseks on kaasas kõrvaklapid.

Kaasas on ka spetsiaalne hoidja ja iminapp, et saaksid lelu asetada soovitud kohta ja lasta teha tal kogu töö, ilma, et peaksid seda käes hoidma.

Kasuta Cruizr CP01 koos kaaslasega eelmängu ajal või naudi üksinda. Kasutusjuhendi saad lihtsasti alla laadida pakendil olevat QR koodi skanneerides.

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Silikoonosa on lihtsasti eemaldatav, et puhastamine mugavaks muuta. Pese seda sooja vee ja intiimpesugeeliga, kasuta antibakteriaalset spreid, et eemaldada 99,9% bakteritest. Jälgi, et toode oleks täiesti kuiv enne karpi tagasi panemist. Toode ei ole 100% veekindel, seega ei tohi seda üleni vette panna.

Kasuta alati vee baasil libestit. Õlid ja silikooni baasil libestid võivad toodet lõhkuda.

Kiiresti taaslaetav kaasasoleva USB laadijaga.

Kogupikkus: 28,30cm
Silikoonosa pikkus: 12,90cm
Diameeter: max 4,20cm
Materjal: TPE [cyberskin], ABS

Lisainfo

Bränd

Kellele

Meestele, Gay