LELO Tiani2 – puldiga paaridevibraator

169.00

Tiani2 on uuenenud versioon Red Dot Design auhinna võitnud paaridevibraatorist. Mõeldud kandmiseks naisele vahekorra ajal. Võimsad vibratsioonid stimuleerivad samaaegselt naise kliitorit ja G-punkti ning mehe peenist. Stiilse disainiga lelu on kaetud siidise meditsiinilise silikooniga ja pult töötab 12 meetri raadiuses. Toode on kergesti puhastatav ja paindlik, toomaks imelist naudingut nii mehele kui naisele. Lisaks on Tiani täiesti veekindel veealusteks mõnudeks. Sense Motion tehnoloogiaga juhtmevaba pult ja 8 funktsiooni, mida saab muuta käeliigutustega või otse puldilt. Kaks erinevat otsikut, et oleks mugav mängida ka väljaspool magamistuba.

Puhasta

Toote kirjeldus

Tiani2 on juhitav puldiga ja lihtsa käeviibutusega. Puldi tööraadius on kuni 12 meetrit. Pult töötab 2 X AAA patareidega (pakis kaasas) ja toode ise on taaslaetav laadijaga (pakis kaasas). Pakis kaasas ka kotike, kus toodet hoida ja 5 ml libesti ning tehase poolt 1-aastane garantii kaart. Hoidke kindlasti see plastikkaart alles.
Tiani3 on tehtud 100% kehasõbralikust silikoonist.
Puhasta toodet peale iga kasutust sooja vee ja intiimgeeliga ning spetsiaalse antibakteriaalse pihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.
Lae 2 tundi ja kasuta järjest 1 tund.
Mõõdud: 8.8 x 3 x 4.4 cm
Kaal: 42 g

Lisainfo

Värv

Lilla, Must, Roosa