Tehes puhkuseplaane või valmistudes suveseiklusteks kaugete maade ja merede taga, ära unusta koju abimehi, mis su naudingute eest hoolt kannavad. Kuigi su lemmiklelu võib olla väga stiilne ja elegantne, ei pruugi olla tähelepanu, mis selle ettenäitamisega lennujaama või sadama turvakontrollis kaasneb, just kõige meeldivam. Selleks, et saaksid oma reisi enesekindlalt ja piinlikust tundmata alustada, anname sulle mõned nipid. 

Lülita see välja ja lukusta! 
Kuigi enamik mänguasju on tänapäeval laetavad, on paljudel naistel endiselt veel kasutusel patareidega vibraatorid. Pole tähtis, millist neist sa reisile kaasa võtta tahad, oluline on need enne reisi töövõimetuks muuta. Patareidega tootel eemalda patareid ja laetaval mänguasjal uuri, kas mänguasja saab lukustada (nt LELO toodetel tuleb nuppude lukustamiseks hoida korraga all pluss- ja miinusnuppu ca 5 sekundit, samal moel saab pärast lukustuse maha võtta). Sellega kindlustad end selle eest, et lelu kotis oma elu elama ei hakkaks.

Pane see kotti! 
Juhuks, kui turvakontroll su koti läbi otsib, pakenda oma lelu läbipaistvasse kilekotti – nii ei puuduta keegi oma mustade kätega su intiimset vara.

Võta kaasa midagi väikest! 
Kui kilekotis mänguasja ettenäitamine on siiski hirmutav, võta kaasa midagi sellist, millel ei oleks küljes suurt silti Mia_petal_pink_mood“SEKSLELU”. Ühesõnaga väldi neid suuri iga millimeetri poolest peenist meenutavaid vibraatoreid! Võta selle asemel kaasa armas stimulaator nagu Lelo Alia, Lelo Nea või Je Joue Mimi; oraalseks naudinguks mõeldud Lelo Ora või huulepulgakujulist mälupulka meenutav Mia2. NB! Mia2 on palju reisivate naiste lemmik nr 1, ta on pisike, diskreetne ja ülivõimas ning teda võib kaasa võtta isegi ookeanivette!

Võta omaks! 
Kui sinult küsitakse mille jaoks see vidin su kotis on, vasta ausalt. Eks sa ise tead, kas nimetad seda massaažiaparaadiks või laskud detailidesse. Turvakontrollist käib iga päev läbi tuhandeid esemeid, sinu sekslelu pole kindlasti päeva naelaks, kui sa just ise oma kummalise käitumisega paanikaosakonna juhataja nimetust ära ei teeni.

Tunne riiki, kuhu reisid! 
Usu või mitte, aga on riike, kus seksmänguasju ei aktsepteerita . Mõned riigid ja piirkonnad, nagu India, Araabia Ühendemiraadid ja Saudi Araabia on keelustanud sekslelud. Kui sa pole kindel, kuidas mingi riik sinu vibreerivasse reisikaaslasesse suhtub, kasuta Google´i otsingut info saamiseks. 

Naudinguterohkeid reise!