Kallid naised, soovin täna kinkida teile naistepäeva puhul midagi, mis paitaks teie hinge, mis oleks kaunis ja jääv.

Naine olla pole lihtne. Meilt oodatakse nii palju, meil on mitmeid rolle, mida eksimusteta täitma peame. Meile esitatakse meedia vahendusel nii palju nõudmisi alustades ideaalse naise meigist, riietusest ja soengust, lõpetades korraliku abikaasa, eeskujuliku ema ja majanduslikult kindlustatud karjäärinaisele kehtestatud reeglitega. Pornofilmid teevad ettekirjutusi ka selles osas, mismoodi üks õige seksikas kiisu (või kui tahad: “apelsin”) orgasmi ajal häälitsema peaks. Kõige selle melu keskel unustame aga selle ürgse naise, kes elab meie sees ja sündis koos meiega, kelle vajadusi ja soove me ei kuule, sest väline müra on nii suur.

Igal juhul kõikide nende ootuste ja nõudmiste keskel on iga aasta 8. märtsil naistepäev. Siinkohal on nüüd naistel võimalik, paljude arvates lausa kohustuslik, esitada oma soovid ja nõudmised meestele, et mehed saaksid väljendada oma armastust ja austust naiste vastu. Enamik mehi võtab seda kohustust väga tõsiselt, pugedes kasvõi nahast välja, et oma naiste salajasi soove aimata või siis vähemalt punase roosiga õhtul koju ilmuda. Ka paljude naiste vahel käib sel päeval teatud võistlus: kes sai õhtuks rohkem roose ja kingitusi. Ma ei eita, et lillede ja tähelepanu saamine naistepäeval on väga hea tunne, kuid see on taas ühe ettekirjutamata reegli täitmine meeste ja naiste poolt, kes siis vastavalt etteantud rolli sel päeval etendavad. Roosidest ja kingitustest tähtsam on aga tunne, mida nende saamine meis tekitab. Asi pole ju lilledes, mis nädalaga närtsivad, vaid tunne, et sind väärtustatakse. Seda tunnet vajab see ürgne naine, kellest ennist juttu oli, seesama, kelle me ära unustame, üritades meeldida kõigile ja täita meile antud rolle.

Enamik teist ilmselt teab, mida kujutavad endast afirmatsioonid. Need on positiivsed mõtteavaldused, mida korrates (kirjutades, lauldes, ümisedes, lausudes) saab negatiivseid mõttemustreid asendada positiivsete hoiakutega. Afirmatsioonid tuleb koostada nii, nagu see olekski juba sinu reaalsus. Selle asemel, et taas veeta üks naistepäev punaste rooside ootuses, tee endale kingitus. Esmalt mõtle, milline on sinu arvates ideaalne naine, ära sea endale piire, unista nii suurelt kui oskad, väljudes igasugustest piiridest. Kui ideaalne naine on valmis mõeldud, hakka endale sisendama, et sina oledki just selline naine. Et elus toimuksid positiivsed muutused, et suureneks sinu eneseusk ja -armastus ning sa hakkaksid tegutsema iseenda, mitte teiste huvides, korda afirmatsioone alati, kui meelde tuleb. Afirmatsioonid on üks suurimaid kingitusi, mida saad iseendale teha.

Ma olen armastav ja armastatud.
Ma olen kirglik.
Ma olen naiselikkuse kehastus.
Minu süda on alati õnnele avatud.
Mind mõjutavad vaid positiivsed mõtted, olukorrad ja inimesed.
Ma usaldan ennast ja oma südame häält.
Ma olen parim kõiges, mida ma teen.
Ma olen armastav kaaslane oma kallimale, meie armastus kasvab iga päevaga.
Ma armastan oma keha, see on täiuslik.
Ma naudin iga hetke ja tegevust.
Ma saavutan kõik, mida tahan.
Ma olen tänulik, et olen naine!

Soovin kõigile naistele fantastilist naistepäeva, kui soovid end tunda erilisena ka väljastpoolt, hellita end naistepäeval uue pesu või mänguasjaga. Meie silmis olete te juba praegu kõige kaunimad! See laul on teile: Christina Aguilera “Beautiful”