Suuseks on suur naudingute allikas, aga ainult siis, kui sa tead, mida teed. Teadmatusest võid teha nii palju valesti ja lausa haiget, et su kaaslane teatab, et suuseks talle ei meeldi.

Kui sa arvad, et naisele suuliselt mõnu pakkimiseks lükkad ta jalad harki ja hakkad „tööle“, siis oled kaugel sellest, kuidas meile naistele tegelikult meeldib.

Alustuseks võta täitsa rahulikult ja alusta alla liikumist suudeldes õrnalt kogu naise imelist keha. Kui oled jõudnud juba päris lähedale, siis tiiruta selle ümber veel palju kordi nagu lennuk, kellel ei ole veel luba maanduda. Minimaalselt 10 minutit olgu ka suuseksi eelmäng pikk ennem, kui asud põhiosa juurde. Pikalt erutust ehitades garanteerid ka selle, et kui sa lõpuks jõuad põhitegevuse juurde, siis naine jõuab palju kiiremini orgasmini.

Naise kõige intiimsem piirkond ei ole „kiirsöögikoht“ vaid 5 tärniga michelini restoran. Mõnus koht, kus tahad aega veeta ja võtta mitu käiku ning nautida pikalt kuni magustoiduni välja.

Kui eelmäng on piisavalt pikk ja erutav, siis vajuvad naise jalad nagu paradiisivärvad ise laiali ning Sina, kallis mees, oled teeninud ära väikese jalutuskäigu seal. Seega väärtusta seda, hinda ja imetle.

Tee komplimente naise intiimpiirkonna kohta. Ilus soeng, jumalik lõhn, imeline kliitor jne. See meeldib kõigile naistele, aga eriti oluline on see häbelikemtele ja ebakindlamatele kaaslastele, sest kiitus lisab enesekindlust ja naine on palju vabam voodis. Mehed, teile ju meeldib enesekindel ja vaba naine? Andke oma panus.

Tee kodutöö ära.

Naise kliitor on väga tundlik, seega pead sa olema ettevaatlik, mida sa seal all teed. Kui sa ei ole kursis, mis see kliitor täpselt on, milline välja näeb ja mida sellega teha, siis uuri internetist või mujalt.

Üldine naise intiimpiirkonna kohta:

  • Jah, naistel kasvavad seal karvad. Karvased, trimmitud, soengud, siledad, me oleme täis üllatusi. Ärge eeldage ega nõudke, et naised oleks täiesti karvadeta nagu Playboy modellid – see on igav.
  • Kliitorid näevad erinevatel naistel erinevad välja. Jah, me kõik oleme erilised.
  • Kliitori nähtav osa on vaid jäämäe tipp, see ulatub palju suuremalt naise sisse ja on väga tundlik
  • Naistel, nii nagu ka meestel, on kõigil erinev tundlikus.
  • Naise sisse on peidetud mitmeid mõnupunkte, tuntuim neist G-punkt on suuseksi ajal täiesti stimuleeritav.

Läksime!

Nüüd, kus oled jõudnud paradiisi, on aeg kõik oma oskused mängu panna, sest sellest oleneb, kas sinna ka tagasi saab.
Reegel jääb samaks – võta aega, hellita õrnalt, suudle. Naistele ei meeldi, kui sa lakud seal meeletult ringi, teadmata mida teed nagu kutsikas, kes on saanud uue mänguasja.
Tööta oma keelega ja mitte ainult kliitori otsas, vaid ka selle ümber. Pane mängu oma sõrmed, sest sulle ei ole need niisama antud. Õrnalt sõrmedega naise G-punkti stimuleerides saad oma suud puhata ja samas koos sõrmede ja suuga on superkombo. Õrnalt imev võte on ok aga tugevalt imemine on kindel EI.

Ümise!

Naised on tänapäeval juba suured vibraatorite ja stimulaatorite kasutajad ning see stimulatsioon on midagi täiesti teistsugust, mida mees ei suuda teha. Üks populaarsemaid ja kiiresti naist lõpule viiv helilainetel töötav stimulaator LELO Sona on hetke hitt. Aga on olemas viis, kuidas mees suudaks pakkuda midagi sarnast ka naisele. Selle võtte nimetus on „hummingbird“ (inglise keeles) , kuna hum (inglise keels) tähendab ümisema, siis mees, ümise nüüd. Kui oled oma suuga naise kliitori juures ja hümised, tekivad samuti helilained, mis on nii nauditavad, et OMG. Nii on sul võimalus oma oskused uuele tasemele viia.

 

Hoia pilk maas!

Kui naine teeb mehele suuseksi, siis üldiselt meestele meeldib, kui naine vaatab aegajalt mehele silma. Naised ei taha pigem, et mees talle suuseksi tehes otsa vaatab. Me tahame oma pea kuklasse visata kätega rabada linadest ja lõdvestunult nautida. Kuna naised peavad üldiselt rohkem keskenduma oma naudingute ajal, siis silmside lihtsal häirib.

Tagasiside.

Mehed, kui te tahate tagasisidet oma tegevuse kohta, mis on väga tervitatav, siis pigem pane tähele naise keha käitumist, kuidas see sinu käte vahel väänleb. Samuti naise häälitsemine on üks viis, kuidas me sind kiidame ja julgustame jätkama. Ma ei taha nüüd kellegi tuju rikkuda aga värskete suhete puhul ei pruugi see häälekas tagasiside olla 100% täpne ehk naised annavad paremaid hindeid, kui sinu osavus vääriks. Aga ärge pahandage seda teesklust, sest järelikult on meil siiski huvi Sinu vastu piisav ja me usume, et suudame sulle veel uusi trikke õpetada. Pikemate suhete puhul pigem ei teeselda enam, sest sellel pole eesmärki. Siis saab julgelt juhendada kaaslase tegema, mis sulle meeldib.

Hügieen on oluline.

Hügieen on iga intiimakti juures ülioluline ja see on kahesuunaline tänav ehk mõlemad peavad puhtuse eest hoolt kandma. Kõige parem oleks koos duši alla minna ning pesta üksteist, mis on ideaalne viis erutuse loomiseks.
Naise keha ja eriti see piirkond on väga tundlik, seega kui sul on habe või vuntsid, siis aja see värskelt ära või arvesta, et see võib haiget teha.
Ühtlasi lõika ära oma küüned, sest kasutades oma osavaid näppe, võivad pikad küüned naist vigastada.
Suus on palju baktereid, seega hoolitse ka oma suuhügieeni eest. Kuid ei soovita vahetult ennem oraalseksi kasutades väga kangeid suuloputusvahendeid/hambapastasid. See võib kanduda naisele ja ärritust tekitada.

Lõpetuseks – kallis Mees, hoia oma silmad maas, kui sa „töötad“ ja ümise.