Nüüd, kus jaanid on kohe tulemas ning suvi täies hoos, on paras aeg välja tuua mõned pea kohustuslikud asjad, mis muudavad sind palavatel päevadel ning veel kuumematel öödel lausa ohtlikult vastupandamatuks!

Miamor avatud stringid

Pelk mõte nende kandmisest paneb puusad elavamalt käima ning silmad kummaliselt läikima. Nende kandmine mõne suvise kleidi või seeliku all on aga kordades vägevam tunne! Hea pesu tähtsusega on kõik tuttavad, ent kui see pesu on lisaks veel ulakas, võtab päev hoopis teistsugused mõõtmed. Valikus on nii musta kui ka valget värvi püksikuid.

Feelz Toys Anna puldiga vibraator

Kellele meist ei meeldiks aeg-ajalt oma partnerit üllatada, eriti, kui endal on võrratud kasud sees? Ole kaval ning sisesta vibraator juba enne kodust väljumist – üllatus saab seda suurem. Hiljem väljas olles ulata pult talle eriti kelmika ilmega, tean omast kogemusest, et reaktsioon sellele on kirjeldamatu. Mehed ja puldid on ammuilma teada-tuntud kombinatsioon ning sellest saab kindlasti üks tema lemmikumaid mänguasju, mida naudivad mõlemad osapooled.

Überlube silikoonbaasil libesti

Vees vallatlemine on ääretult seksikas. Kes on seda aga proovinud teab selle varjukülge. Nimelt on peenise sisenemine ning liikumine vees äärmiselt ebamugav, kui selleks ei kasutata ettenähtud libestit. Überlube on oma siidise tekstuuri ning über-hea libedusega selleks täiuslik valik, rääkimata sellest, et oma mitmeotstarbelisuses võib seda kanda näiteks paremaks kammitavuseks juustesse, sporti tehes kehale (küsi maratonijooksjatelt) ning abi saavad ka need, kel kipub jalanõu hõõruma.

YesforLov kehapuuder

Oma peenikese sädelusega annab see kehale kauni kuma, ei määri riideid, lõhnab suhkruvatiselt ning on lisaks kõigele ka täiesti söödav. Meie soovitame seda kehale kanda pärast duśi alt või vannist tulemist. Siis toimib ta nagu kehatalk, andes nahale kaitsva kihi. Kuna puudri eesmärk on pakkuda ka maitse- ning lõhnaelamusi, võite julgelt lasta enda keha suudelda – mida rohkem, seda parem.

NipZip nibupalsam

Nii väike aga oi, kui võimas. Palsam on mõeldud kandmiseks nibudele, et neid ergutada ning lasta seeläbi nii meestel kui naistel nautida tugevamaid tundmusi. Oma meeldiva maitse tõttu ei piirdunud me selle katsetamisel vaid ettenähtud piirkonnaga ning proovisime seda ka huulte peal. Meeletult mõnus! Piparmündise koostise tõttu paneb ta huuled õrnalt õhetama, ergutab meeli ning kaaslase suudlemisel pakub naudingut tallegi.
Muidugi ei pea keskenduma ainult nibudele ja huultele – suudelda võib ka muid piirkondi, mis selle tunde suurima rõõmuga vastu võtavad!

Pillow Talk minivibraator Flirty

Imeline kaaslane kuhu iganes suvi sind kannab. Aitab erutust tõsta sinu ja partneri jaoks, sest Flirty on küll pisike, kuid võimas naudingute võlur.

Tõde või Tegu erootiline peomäng

Kui sa oled sattunud mõnusasse seltskonda, kus kõik mõistavad erootilise alatooniga huumorit, siis Truth or Dare peomäng annab sensuaalset vürtsi ning muudab selle õhtu meeldejäävaks. Tüdrukutega pühapäeva brunchil mimosat juues on mida meenutada;)

Intt vibreerib geel

See geel muudab sinu suve nii meeldejäävaks ja saab sinu lemmiktooteks ka külmemal ajal. Intt vedel vibraator on erinevate maitsetega, mis tähendab, et seda saab limpsida. Seda geeli võid kasutada üksi, et luua lustakas meelolu ennem välja minemist või koos partneriga, et jõuda naudinguteni, mis tunduvad kuumad, kui jaanituli.

Suvi on seikluste aeg, mil tasub end täis laadida nii päikest kui ka meeldivaid tundmusi ja mälestusi. Ulakas Kaunitar on Sind alati valmis nõustama sinu vallatute mõtete ja plaanide puhul, olgu selleks soov üllatada kaaslast või leida endale midagi uut ja huvitavat.

Külasta meie poodi Tallinnas Roosikrantsi 16 või helista telefonil 661 0227.