Internetipõhised kohtinguportaalid on nähtus, mis on kogunud jõudu ca 10 aastat, kuid paistavad noorte hulgas oma populaarsust säilitavat. Neid, kes on interneti teel armastuse leidnud, on üha enam ja enam, kui uskumatu see ka poleks. Saavutamaks edu kaaslase otsingul on abi järgmistest lihtsatest reeglitest:

1) vali usaldusväärne veebilehekülg – kuigi alati on oht, et internetti laetud pilt ei vasta reaalsusele ja lihaselise kehaga magusa mehemüraka foto taga on haige huumorisoonega poisikeste kari või seksmaniakk, siis arenenumad veebisaidid filtreerivad automaatselt välja eriti kahtlased profiilid.

2) vihka valesid, ka ilusaid – kuna kohtinguportaalid on täis vallalisi naisi ja mehi, kel kõigil erinevad soovid ja ootused oma kaaslasele, siis peaks olema päris suur valik leida endale sealt see, kes enim sinu ettekujutlusele heast partnerist vastab. Valetamine ja enda ehtimine võõraste sulgedega võib anda küll esialgse edumaa rivaalide ees, kuid võid kindel olla, et lõpuspurdis takerdud nagunii oma valede rägastikku. Seetõttu näita ennast sellena, kes sa oled, kui su plaanid kaaslast leida on tõsised.

3) ära kasuta 10 aasta tagust fotot endast, et palju kohtingukutseid saada – nii nagu ei maksa valetada oma hobide, ootuste ja kõige muu olulise kohta, ei maksa valetada ka oma praeguse välimuse kohta. Naiste jaoks on väline ilu ja nooruse möödumine muidugi väga tundlik teema ja paljuski on selles süüdi mehed, kes naise profiili pikemalt vaatama jäävad alles siis, kui fotolt neile miss universum vastu vaatab. Kuid kumb on hullem: kas see, kui saad kokku inimesega, kes lahkub pärast tutvustust, kuna su välimus ei vasta tema ootustele või kui sa lihtsalt saad mõned kohtingukutsed vähem? Muide, suurim põhjus, miks inimesed ei ole rahul kohtinguportaalidega, seisnebki selles, et väline pakend ei vasta sisule.silmakate copy

4) ära avalda endast kõike – olla enesekindel oma välimuse ja uhke oma saavutuste üle, on küll suurepärane, kuid tervel maailmal ei ole vaja teada igat sammu sinu elust (kehtib ka Facebooki kohta). Kohtinguportaali mõte on tekitada potentsiaalsetes partnerites huvi sinu vastu, mitte aga anda neile lugeda sinu elu kui avatud raamatut. Säilita salapära, jättes ruumi positiivsetele üllatustele!

5) ära ole liiga valiv ega kriitiline – kohtinguportaalide halb külg on see, et kohe alguses saadakse väga palju infot teise inimese kohta, nähakse temast hunnikutes erinevaid fotosid ja halvemal juhul ka tema sõprade/sõbrannade profiile. On suur oht välja praakida keegi pelgalt seetõttu, et üks detail tema profiilis ei meeldi. Samas võib reaalses elus olla selle inimesega suurepärane klapp, kuna lisanduvad kehakeel, oskus ennast väljendada, pilgud, lõhnad jms; palju mis internetis liikvel, võib olla selle inimese jaoks juba unustatud minevik.

Kindlasti ei tohiks esmakohtingule minnes seada liiga kõrgeid ootuseid, sest unistades printsist, kes sind kohe naiseks palub, võid ilma jääda heast sõbrast või kirglikust voodikaaslasest, kes su ellu palju päikest võiks tuua!

Esimese kohtingu vürtsitamiseks soovitame naistel kanda YesForLovi iha tekitavat parfüümi ja ulakaid pärlistringe 😉