Sensuaalsetest küünlavalgusõhtutest ulakate mängudeni, jäistest suudlustest kõrvetavate naudinguteni, seksikast pesust alastiolekuni – talveöödesse mahub kõik see ja enamgi veel. Kuna kevadel põue pugenud liblikad on nüüdseks ehk juba veidi maha rahunenud, on just paras aeg üle vaadata, kuidas oma paarisuhet järgmise kevadeni soojas hoida ja vajaliku arsenali kohta jõuluvanale kiri saata.

Ulaka Kaunitari tootevalikust leiab kingituse nii kallimale, sõbrale, emale, pereliikmele kui ka töökoha loosipakki. Ulaka Kaunitari eksklusiivne 2019. aasta jõulukinkide nimekiri on siin:

Kingitus naisele

Lelo Sona – kuni sul pole olnud Sonat, on sul veel palju sekslelude kohta õppida. Sona pole lihtsalt lelu, see on kiirusrekordeid sooritama panev maagiline äratus naise seksuaalsusele.

FT London Gballs2 mobiiliäpiga vaagnapõhjalihaste treener – vaagnapõhjalihaste treening pole kunagi varem olnud nii lõbus ja tulemused nii hästi jälgitavad kui selle virtuaaltreeneriga. Lisaks nauditavale treeningule saad boonusena parema tervise, tugevamad orgasmid ja oskuse oma mehele intensiivsemat naudingut pakkuda.

Kriss Sooniku Ulakas kollektsioon – Ulakale Kaunitarile loodud limiteeritud erikollektsioon võlub oma naiselikkuse ja Krissile omaste trendikate detailidega. Valikus on pesukomplektid, öösärgid ja wrapid.

G-rabbit jänkuvibraator – uudse bioskin materjaliga kaetud kolmemootoriline jänku, mille pealispind on väga sarnane inimese nahale. Võimas lelu, mille kasutamise muudab veelgi nauditavamaks Sutil Rich vee baasil libesti, mille koostises on looduslikud libiidotõstjad.

Naughty Beauty wrap – Ulaka Kaunitari poolt loodud ja käsitööna Eestis valminud wrap – hommikumantel rõhutab naiselikku veetlust. Hetkel saadaval ainult Roosikrantsi 16 butiigis.

Impudique bodyd ja kleidid – maitsekalt seksikad pesutooted sobivad erutavaks täienduseks iga naise garderoobi. See on seksika pesu kõrgem ja luksuslikum klass.

Koolitus “G-punktist vaagnapõhjalihasteni” – naise seksuaalsust puudutav loeng on loodud naistelt naistele. Räägime seksuaaltervisest ja naudingutest usaldavas õhkkonnas ja austavas naisteringis. Koolituse on kokku pannud G-punkti ekspert Deborah Sundahl ja hetkel sünnitoetaja ametit omandav Ulaka Kaunitari pikaaegne töötaja ja koolitaja Daisi. Koolitus sobib igas vanuses naistele.

Pane ise kokku erutav komplekt

Feromoonidega Sensuva kehasprei – värskusest pakatav flirtivate nootidega kehasprei suurendab naiste külgetõmbejõudu ja lisab enesekindlust.

Provocatife massaažiõli – hullutav kooslus kanepiõlist ja feromoonidest töötab kahel rindel: niisutab naise õrna nahka ja ergutab salaja erootilisi fantaasiaid.

Sensuva ON kliitorigeel – intensiivne nauding vaid ühes tilgast! Sisaldab looduslikke stimuleerijaid.

Hellitav sulg – pakub kõditust ja paitust, muutes eelmängu vallatuks ja mänguliseks.

Silmaside – silmade katmine aktiveerib ülejäänud meeled ning toob voodiellu uusi nüansse.

Kingitus mehele

YesForLov iha tekitav parfüüm – looduslike afrodisiaakumitega Prantsuse parfüüm mõjub maagiliselt ka pärast imederohket jõuluaega.

Je Joue Mio armurõngas – mänguasi paaridele, mis pikendab mehe sooritust ja stimuleerib naise kliitorit. Win-win!

Paaridevibraator Lelo Tiani3 – läbi aegade kõige ostetum ja armastatum paaridevibraator, mille kandmine tupes vahekorra ajal pakub plahvatavaid naudinguid nii naisele kui mehele. Kohustuslik lelu igale paarile, kelle jaoks rutiin pole valikuvariant.

All I want for Christmas is YOU

Pole mingi saladus, et mehed armastavad silmadega! Niisiis, kaunis naine, paki end mehe jaoks ilusasse pesusse ja kingi iseennast! Nii eksklusiivse kingituse pakkimine nõuab muidugi ettevalmistusi, kuid saame sind aidata tähelepanekutega, mida oleme kogunud poe algusaastatest alates. Mehed armastavad pesu, mis jätab ruumi fantaasiatele, nt: Catch Me playsuit, Coco de Mer Kiss me bodysuit, Noir Rebellious kleit, Impudique Bea Bodi, Miamor avatud püksikud ja Gloria rinnakaunistused. Kaunist pesukomplekti sobib täiustama Big Flirt feromoonidega lõhnaõli. Kui aga mees on sel aastal eriti tubli olnud, kingi talle lisaks mõni vallatu kinkekaart Ulaka Kaunitari tšekiraamatust.

Pane ise kokku erutav komplekt

Hero Body Mist – erutava lõhna ja feromoonidega kehasprei pakub erutavat värskust ja enesekindluse kasvu igale tugevama soo esindajale.

Tenga Egg mõnumunalingam massaaži võluvahend, mille kasutamine meheaul annab eelmängule uue dimensiooni.

Sensuva On Power geel – tõstab seksuaalset võimekust ja muudab meheau jäigemaks, pakkudes seejuures kõditavat ja surisevat tunnet.

Krachai meestetee – mehisust toetav looduslik võlujook meestele, mille regulaarne tarvitamine aitab kaasa seksuaalse võimekuse kasvule.

Kama Sutra kaardipakk – Kama Sutra poosidega illustreeritud mängukaardid viivad mõtted kaardimängult magamistuppa ja annavad tõuke uute pooside katsetamiseks.

Kingitus kahele

Bijoux 12 päeva jõulukalender – pakub seksikaid üllatusi, mida õhtul magamistoas ühiselt avastada.

Truth & Dare vallatu lauamäng paarile – 69 küsimust, 69 väljakutset. Pange end valmis mänguks, mida te ei unusta!

Kama Sutra pokker – mäng, mis ei lase seksuaalsel erutusel hetkekski vaibuda. Sobib mängimiseks paarile või suuremale seltskonnale.

Feelz Toys puldist juhitavad lelud – tehnikaajastu armastatuimad lelud, millega saab naisele pakkuda orgasmi teda puudutamata. Sobib ideaalselt seksikaks saladuseks avalikes kohtades.

Pahanduste kast – eksklusiivselt Ulaka Kaunitari poolt loodud karp täis vallatusi ja põnevust! Kõik tooted on valitud kõrget kvaliteeti ja klientide positiivset tagasisidet silmas pidades. Kastist leiad paaridevibraatori, silmasideme, kõditava sule, mõnumuna, massaažiõli, armurõnga, Ulaka Kaunitari tšekiraamatu, täringumängu, Kamasutra mängukaardid ja veel väikeseid põnevaid üllatusi. Pahandusteks jätkub vahendeid vähemalt kevadeni, kuni liblikad jälle aktiivseks muutuvad.

Kingitus sõbrale / sõbrannale, emale / isale, õele / vennale, töökaaslasele, muidu toredale inimesele

YesForLov massaažiküünal – kes küll tahab saada jõuludeks küünalt?! Meie teame: seda küünalt, mis lõhnab jumalikult ja sulab hellitavaks massaažiõliks, tahavad kõik!

Head Over Heels vannivaht – müstiline toode, milles sisalduvad feromoonid muudavad vanniskäigu senisest särtsakamaks.

Bijoux kehavärv kirjutussulega – naturaalsete maitsetega kehavärvid on selle aasta uudistoode! Söödavad kehavärvid sobivad nii neile, kes mäletavad, kuidas vanasti armastuskirju kirjutati, kui ka neile, kelle jaoks armastuskiri võrdub seksika smsiga. Hellita, kirjuta, mängi ja maiusta!

XAOS nahast käeehted lipsuga – Eesti käsitööehete bränd üllatab aastast aastasse ehetega, mis sobivad nii ulakatele kui ka eeskujulikele. Käevõrud, mida saab omavahel ühendada käeraudadeks ja lahutada eheteks,  sobivad nii elu vürtsitamiseks kui ka sõbra-käevõrudeks, kus üks saab endale ühe ja teine teise poole.

Öösõrmus – luksuslik ehe, mis on saadaval vaid Ulaka Kaunitari buduaaris, püüab pilke ja pakub hellitavaid elamusi. Iga sõrmus on ainulaadne ja valminud käsitööna Eestis.

YesForLov Love Box – Ulaka Kaunitari klassika, mis sisaldab valikut armastuse eest seisva Prantsuse firma tooteid. Karbi sisu on vaid tühine osa sellest, millised elamused sellega kaasnevad.

Koolitus “G-punktist vaagnapõhjalihasteni” – naise seksuaalsust puudutav loeng on loodud naistelt naistele. Räägime seksuaaltervisest ja naudingutest usaldavas õhkkonnas ja austavas naisteringis. Koolituse on kokku pannud G-punkti ekspert Deborah Sundahl ja hetkel sünnitoetaja ametit omandav Ulaka Kaunitari pikaaegne töötaja ja koolitaja Daisi. Koolitus sobib igas vanuses naistele.

Ulaka Kaunitari vallatu buduaar suurenenud tootevaliku ja avaramate ruumidega asub uuel aadressil: Roosikrantsi 16. Ära unusta jõuluvana teavitamast 😉

Või saada ta e-poodi, nii pole ohtu, et ta oma põtrade ja saaniga kesklinnas ära eksiks.

Hõõguvat armastust ja vallatut jõuluaega!