Suvi ja veemõnud käivad ikka käsikäes, samuti nagu sõnad märg, kuum ja seks. Kuna suve saabudes muutuvad inimesed vallatumaks ja eelistatakse veekindlaid mänguasju, võib uskuda, et seks vees on paljude suveunistus nr 1. Kui meeletus kirehoos päevitusriiete seljast kiskumine ja laintesse tormamine võib tunduda ahvatlev, siis tegelikult võib kõik väga viltu minna, eriti naiste jaoks. Seega võta paar minutit aega enne vette sukeldumist ja loe läbi Ulakate Kaunitaride tähelepanekud.

Kondoomid ei sobi vees kasutamiseks! Suure tõenäosusega ei plaani me seksimist vees ette, pigem juhtub see spontaanselt ja suures kirehoos, mis teebki asja eriti ahvatlevaks … ja keeruliseks. Kui olete muidu harjunud kasutama kondoomi, siis jätke meelde, et vesi ja kondoom ei käi kindlasti kokku. Basseinisõprade kurbuseks peab tõdema, et kloor võib kahjustada kondoomi pinda ja muuta selle ebaefektiivseks, lisaks tuleb olla tähelepanelik, et kondoom suures veemöllus maha ei libiseks. Paras väljakutse vallatlevale paarile ja traumeerivalt kole suvitajale, kes vees plehku pannud kondoomiga vastamisi satub.

Vesi ei taga vajalikku libedust! Ekslikult arvatakse, et vesi muudab naise piisavalt niiskeks, et mees saaks mugavalt tuppe siseneda. Tegelikult peseb vesi maha naise loomulikud kehamahlad ja muudab paarikese jaoks seksi hoopis keerulisemaks. Seetõttu tasub randa kaasa haarata tuub silikooni baasil libestit (nt Viamax Silicone Glide), mis ei lahustu vees ja teeb sisenemise mõlema jaoks mõnusaks.

Kui te lõpuks olete leidnud lahenduse kondoomiprobleemile ja varustanud end vajaliku hulga libedusega, olete te valmis! Aga milline koht valida veemõnude nautimiseks?

*Bassein? Mitte siis avalik, eks?! Privaatne bassein on kindlasti parem valik, kuid tuleb arvestada, et krisssoonikenamasti kloorine basseinivesi võib seksi käigus tekitada naisel tõsiseid infektsioone. Heaks alternatiiviks on oraalseks, kus mees hellitab basseini serval või treppidel istuvat naist olles ise vees ja seejärel laseb keele ja huuled käiku naine. Märg, kuum, ohutum!
* Vann või dušš?  Kui vann on väike, võib misjonäriasendi sissevõtmine omajagu keerukas olla, kuid duši all saab katsetada mustmiljonit erinevat püstist poosi. Naine ei pea seistes muretsema, et liialt vett ta privaatsete kehaosade kaudu sisse tungiks ja kõik on mõnusalt märg. Siiski soovitame ka siin kaasata mängudesse hea libesti ja ohutuse mõttes investeerida dušikabiini põrandale käivasse mittelibisevasse matti.
* Looduslik veekogu? Soolane merevesi ei ole kindlasti tupe parim sõber. Lisaks on veekogude põhjas olev liiv väga osav ebasoovitavatesse kohtadesse kogunema. Seega vees alanud hullamise võiks lõpetada hoopis veest väljas, kuid ainult sel juhul, kui teil on kaasas suur tekk liiva peale laotamiseks. Ja tegelikult on seks avalikus kohas üldse keelatud … seega tehke seda salaja!

Suvi on kohe kohale jõudmas ja suveunistuste täideviimise aeg käes. Selleks, et unistuste täitumist võiks veel kaua õnnejoovastuses meenutada, soovitame veemõnusid nautida hoopis eelmängu raames: ühine vanniskäik rindade või pepu pesemisega, kolmekas duši all (sina, tema ja teie lemmiklelu muidugi!) ja seejärel hilisõhtune alasti suplus jahedas tiigis on heaks alustuseks armatsemisele, millel ei tule enne lõppu kui pimedaks läheb … ehk siis mitte enne sügist!

Ulakat suve!