Seksikate sõnumite saatmine on hea viis oma kaaslast paremini tundma õppida ning omavahelisi piire kombata. Seda kõike tempos ja distantsilt, mis annab Sulle võimaluse oma käigud läbi mõtelda ning aega, et üles soojeneda.

Igasuguste kohtinguäppide ning suhtlusportaalide tõttu on sõnumite saatmisest saanud esmane viis kaaslase tähelepanu võitmisel, mis tähendab, et edukaks suhtluseks tuleb nendega oskuslik olla. Verbaalne väljendamisviis on võtmeks ka kaugsuhte puhul, mil selle toimimiseks tuleb oma tunded partnerile saata läbi telefoni või interneti.

Kuidas sellega algust teha ning mida seejuures tähele panna? Kuidas teha kindlaks see lähenemisviis, mis tema tähelepanu ärgitab? Millistest näidetest inspiratsiooni ammutada ning end flirtimises osavaks muuta? Tegin Sulle asja lihtsamaks ning tõin välja mõned põhitõed ja nipid, mis sind vastupandamatuks sõnumisaatjaks muudavad – selliseks, kelle iga sõnum viib Sinu kaaslase kõhtu liblikad.

Esimeseks on tähtis see, et oleksite ühel lainel. Kõige parem viis meeleolu ühtlustamiseks on talle sellest otsekoheselt kirjutada. Näiteks:

“Ma igatsen sind! Kas saaksid mulle ühe üleannetu pildi saata, et aeg kiiremini läheks?”

“Hakkasin Sinust mõtlema ja ei saa enam kuidagi pidama… kisub veidi vasakule, tahad teada, kuidas?”

“Kallis. Mu käed värisevad, pulss on laes ning ma ei suuda lakata Sinust mõtlemast. Tule siia.”

Kui su partner tuleb asjaga kaasa, siis anna tuld! Usu mind – seksikad sõnumid teevad su ihu imelikuks, tõstavad pulssi ning muudavad su keha nõnda elavaks, et igasugune väsimus ning uni on kui peoga pühitud. Lisaks võtavad vallatud mõtted enda alla suurema osa Su mõistusest, mis tähendab, et vähenevad stress ja pinge ning muremõtted kaovad sootuks.

Sõnumite teel üksteise üles kütmine on hea viis eelmänguks. Üldiselt jagatakse need sõnumid neljaks teemaks:

1.  Flirtimine

2.  Mälestuste ja seksikate hetkede meenutamine

3.  Fantaasiad

4. Ülesannete andmine ning nende täitmine

Esiteks. Flirtimisest saame kõik aru. See on seksikas ja tervislik, seda muidugi juhul, kui teha seda oma partneriga. Flirt on mäng, mis hoiab suhte elavana ning ei lase liblikatel kõhust kaduda. Mõned näited flirtivatest sõnumitest:

“Mulle meeldib su häält kuulda – see jääb mul kuskil sügaval sees kajama.”

“Ma olen tänase õhtusöögi pärast nii elevil, et ma ei suuda isegi otsustada kas ja millist aluspesu kanda. Magustoiduks olen täna mina.”

Teiseks. Mälestuste ja seksikate hetkede meenutamine aitab läbi mängida fantastilisi aegu, mil üksteist nautisite. See lähendab teid ning kinnistab hetki, mis mängivad teie suhte kooshoidmisel olulist rolli.

A: “Mäletad seda reisi Itaaliasse?”

B: “Jah, mis sellega on?”

A: “Sa nägid tol õhtul restoranis nii vastupandamatult kuum välja. Mäletan Su silmi mind vaatamas.  Seda meenutades tulevad mul külmavärinad peale.”

Millisele mehele ei meeldiks, kui teda ja tema välimust kiidetakse? Sellist meest ei olegi.

A: “See eilne õhtu…”

B: “Jaaaah?”

A: “Mul aina mängib peas see hetk, mil mind vaatasid ja sõnagi lausumata suudlesid.”

Kolmandaks. Fantaasiaid on meil kõigil – pole midagi erilisemat kui nende üksteisega jagamine ning koos elluviimine. Sõnumite teel nendest rääkimine on lihtsam ja … kuidagi seksikam. Rääkides näiteks koolitüdruku vormist või kinnisidumisest ära unusta lisamast endast väikest pildikest, mis asja veelgi võimendab.

A: “Tead, mis ma Sinuga teha tahaksin?”

B: “No, räägi.”

A: “Ma ostsin just ühe uue massaažiõli ning see on jumalik. Ma tahaksin Su keha sellega sisse õlitada ja veini juua.”

B: “See kõlab küll nagu plaan.”

A: “No ma räägin! Mis sa tahaksid, et ma veel Sinuga teeksin?”

Kui oled veidi julgem, tasub proovida nõnda:

A: “Ohh, ma tahaksin sind juba jälle maitsta…”

B: “Jah?”

A: “Ma lausa ihalen su järele…su lõhna ja keha järele. Ma kujutlen end liikumas suudlustega sinu huultelt aina allapoole, kuni sa oled üleni minu huulte vahel…”

B: ” Ma tahan sinuga…”

Neljandaks, ülesannete andmine ja nende täitmine. Kes meist ei oleks näinud filmi “Viiskümmend halli varjundit,” kus Christiani ja Ana suhe oli üks seksikas mäng suurte tunnete sees. Mäng on väga oluline, seda nii voodi- kui ka igapäevaelus. Kui see on sulle võõras, võiksid alustada näiteks sellest: “Palun too täna koju tulles poest vahukoort ja maasikaid, ma tahan, et Sa neid õhtul minu pealt sööksid.” Ma usun, et tal on keeruline kuni koju jõudmiseni millestki muust mõelda. Naine, maasikad ja vahukoor. Millest meil enam rääkida on?

Kui toiduga mängu alustamine tundub liiga lihtne, siis anna talle konkreetsemaid ülesandeid nagu näiteks sulle seksika pesu ostmine õhtuks või uue leluga koju tulemine ning selle koos kasutamine. Põnevust lisab ka väike võistlusmoment – ütle talle, et kui ta suudab ära lahendada sinu väljamõeldud mõistatuse, premeerid teda õhtul tema lemmikpoosiga. Meestele meeldib võistelda ning veel enam – neile meeldib võita. Sinu võitmine tema lemmikpoosis – seda ei suuda ju miski ületada?

Ole julge ja võta oma telefon, et end ja oma kaaslast mõne üleannetu sõnumiga sütitada. Naudi seda, harjuta ning muuda see üheks suhtlemise viisiks, sest see toob teie mõlema silmadesse sära ning elevust. Miks mitte talle vahel teada anda, et sa ei kanna püksikuid ning ei jõua ära oodata, et talle sülle istuda? Ulakas Kaunitar on kindel, et ta tahaks seda teada