Miks veeta tüdrukuteõhtu Ulaka Kaunitari buduaaris?
Sellepärast, et ükski naine ei tohiks abielluda seksuaalsete põhiteadmisteta!


Ainukene ebaloomulik seksuaalne käitumine on täielikult mitteseksuaalne käitumine
Sigmund Freud

Kas Sina teadsid:

  • et igasugune vibratsioon on impulss, mis ergutab meie keha ja annab meile võimaluse paremateks tundmusteks;
  • kuidas valida oma esimest vibraatorit?;
  • mis asi on tupekuul ja miks seda üleüldse vaja on?;
  • kuidas su kaaslane saab Sinuga 12 meetri kauguselt mängida?;
  • kui oluline on see suur O ja kuidas selleni jõuda? Naiste kehal on võimalik saada 7 erinevat orgasmi, milleni jõudmine ei pea olema pelgalt kauge unistus.

 

Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse veetes meie juures üks ulakas õhtu, mille käigus pakume meelierutavat tuuri selles huvitavas maailmas koos kihiseva tervitusjoogiga mis loodetavasti jahutab siin tekkivaid kuumi tundeid.

Lelude tutvustuse eesmärgiks on anda põhjalik ülevaade erinevatest stimulaatoritest ja vibraatoritest. Olgem ausad, need esmaklassilise disainiga tooted ei näe mitte ainult ilusad välja, vaid pakuvad piirituid kasutusvõimalusi, millele vaid teie enda fantaasia piirid seab. Meie aitame neid piire veelgi avardada. Samuti tutvustame geele, kreeme, õlisid ja iha tekitavat parfüümi, mis viivad teie naudingud tasemele, millest enne unistada ei osanudki.

Kõik see toimub kaupluses Ulakas Kaunitar Roosikrantsi 16. Ürituse kestvus on ca 1,5h, kuid arvestame iga seltskonna soovidega. Ootame nii tulevasi pruute, sünnipäevalisi kui ka lihtsalt ühist õhtut veeta soovivaid naisi.
Õppimiseks pole kunagi liiga hilja ega liiga vara!

Boonusena on kõik kaubad tervele seltskonnale tüdrukuteõhtul soodushinnaga!

Broneeri aeg siit