Miks veeta tüdrukuteõhtu Ulaka Kaunitari buduaaris?
Sellepärast, et ükski naine ei tohiks abielluda seksuaalsete põhiteadmisteta!


Ainukene ebaloomulik seksuaalne käitumine on täielikult mitteseksuaalne käitumine
Sigmund Freud

Kas Sina teadsid:

  • kui oluline tegelikult on orgasmini jõudmine naistel ja mis juhtub naise kehas, kui tal jääb pärast erutavaid tegevusi orgasm saamata?
  • kuidas valida oma esimest lelu?
  • kuidas vallatleda avalikult, kuid samas täiesti salaja?
  • miks naised armastavad jänkusid?
  • millised treeningvahendid valida ööklubisse?
  • milliseid koduseid vahendeid kasutavad naised kõige rohkem vibraatori asemel?

Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse meie tüdrukuteõhtul, mille käigus pakume meelierutavat tuuri koos kihiseva tervitusjoogiga.

Tuuril räägime sellest, et bodid ja wrapid ei ole mõeldud vaid koduseinte vahel kandmiseks ja jagame nõuandeid, kuidas neid teiste riideesemetega kombineerides kokku panna seksikalt pidulik kostüüm õhtusöögile, randa, klubisse või jalutuskäigule. Tuuri lõpus on kõik oodatud ka pesu, bodisid, wrappe ja kostüüme selga proovima!

Lelude tutvustuse eesmärgiks on anda põhjalik ülevaade erinevatest stimulaatoritest ja vibraatoritest. Olgem ausad, need esmaklassilise disainiga tooted ei näe mitte ainult ilusad välja, vaid pakuvad piirituid kasutusvõimalusi, millele vaid teie enda fantaasia piirid seab. Meie aitame neid piire veelgi avardada. Samuti tutvustame geele, kreeme, õlisid ja iha tekitavat parfüümi, mis viivad teie naudingud tasemele, millest enne unistada ei osanudki.

Kõik see toimub pärast kaupluse sulgemist, et pood võiks olla ainult ühe seltskonna päralt (loomulikult saab kokku leppida ka mõne teise kellaaja kaupluse lahtioleku ajal, mil proovime samuti pakkuda nii palju privaatsust, kui vähegi võimalik). Ürituse kestvus on ca 1,5h, kuid arvestame iga seltskonna soovidega. Ootame nii tulevasi pruuute, sünnipäevalisi kui ka lihtsalt ühist õhtut veeta soovivaid naisi. Õppimiseks pole kunagi liiga hilja ega liiga vara!

Broneeri aeg siit…
Boonusena on kõik kaubad tervele seltskonnale tüdrukuteõhtul soodushinnaga!