Lelo Lyla2 on üks nendest vähestest seksleludest, mida saab koos kaaslasega nautida igal pool: kinos, poes, ööklubis, tänaval või kasvõi uusaastapeol.

Kuigi olen loomult üsna häbelik ja seks on minu jaoks siiski väga diskreetne tegevus, otsustasin väljuda oma mugavustsoonist ja uurida, kas avalikus kohas “keelatud” tegevusega tegelemine toob tõesti oodatud adrenaliinitulva.

Otsustasin, et ööklubi on hea koht oma vallatuste tegemiseks, kuna seal on parajalt pime ja keegi ehk ei märka, kui ma äkki higiga kattun ja kummalisi nägusid hakkan tegema. Kuidas see avalik vallatlemine siis ikkagi käib?

Lyla2 lilla1

Lelo Lyla2 koosneb kahest osast: kuulikujuline vibraator ja pult. Kuulikese vibratsiooni saab juhtida puldist kuni 12m kauguselt. Panin vahetult enne pidu kuulikese endale sisse. Kuna toode on meditsiinilisest silikoonist, siis see on eriti siidine ja mõnus, lausa kutsub kasutama. Pult läks mehe taskusse. Pulti saab vastavalt olukorrale kasutada kahte moodi. Nt kinos olles saab puldilt vibratsiooni muuta vaid ühele nupule vajutades, palju seksikam on aga see, et kuulikese vibratsiooni muutmiseks piisab puldi liigutamisest käes: puldiga võib teha ringe või kallutada seda küljelt küljele.

Tantsupõranda jaoks on teine variant muidugi lausa loodud. Läksimegi tantsima ja andsin mehele vaba voli lülitada kuulike sisse talle meeldival hetkel. Kuigi olin igati valmistunud vibreerimise alguseks, siis ma lausa hüppasin kohalt, kui mees toote sisse lülitas. Mees jätkas tantsimist pult käes, muutes vibreerimistugevust, kiirust ja programme. 8 erineva vibratsiooniga mängides olin peagi täiesti higine ja hoolimata kiirest muusikast huvitas mind vaid mehe külge liibumine.

Hiljem koduteel olles tabasin end mõttelt, et ei tea, kas keegi märkas ka minu äkitselt tekkinud iha oma mehe vastu, aga tantsupõrandal olles unustasin kõik muu. Kodus jätkasime mänguasja kasutamist, kuna kuulikujulist toodet saab kasutada ideaalselt ka kliitori stimulaatorina ja ilma puldita. Pärast õhtut ööklubis oleme Lyla2 veel korduvalt kasutanud just kliitori hellitamiseks vahekorra ajal ja see on nii pisike, et mahub ka käekotti, kui reisile või komandeeringusse minek ja mees kaugel.

Olen oma uue mänguasjaga väga rahul. Eriti mõnus on seda kasutada koos Lelo libestiga, mille tester on leluga kaasas, lisaks sain kaasa kotikese, kus mänguasja üleliigsete pilkude eest varjata. Isegi kui unustada see kapi servale, ei anna Lyla2 ühtegi vihjet selle kohta, et tegu võiks olla seksmänguasjaga. Mõtlen hirmunult sekspoes nähtud kummist hiigelsuurtele kontuursetele dildodele, mille materjal pidavat olema lausa tervisele ohtlik.

Kuna Lelo Lyla2 on pisike, siis ei soovitaks seda osta põhimänguasjaks naistele, kel pole partnerit, aga see on ideaalne paaridele ja samuti suurepärane käekotis kaasas kandmiseks. Pisikestest mänguasjadest on see kindlasti minu lemmik. Vaatamata suurusele on ta aga väga võimas. Järgmisena on mul plaanis katsetada Lyla2 vannis, kuna LELO lubab, et see on täiesti veekindel. Lisaks pole muret, et patareid tühjaks saavad, kuna tootega on kaasas mugav laadija. Ja kui ükskõik, mis juhtuma peaks, on tootel ka 1-aastane garantii.

Kasutusmugavuse, välimuse, materjali ja naudingute pakkumise võime poolest annan sellele tootele 5 punkti 5-st.