Oleme ausad, kas sina oled üks neist, kes igal aastal 24ndal detsembril mööda poode tormates lubab, et järgmisel aastal hakkad kinke ostma juba detsembri alguses? Aga siis jõuab kätte uus aasta ja uued jõulud ja 24ndal avastad, et ikka on keegi veel ilma pakita. Pole hullu, sa pole ju ainuke. Mõnes mõttes on kingituste ostmine viimasel hetkel osa jõulutundest. Teisalt rääkis mulle kord üks päkapikk, et tema ei saa kinke varem valmis osta, kui alles viimasel hetkel, sest muidu otsitakse need kapist enne õiget päeva üles. Peab tunnistama, et lapsena on seda tehtud ju küll, aga nüüd tean juba, et mu kihlatu ostabki kingitused viimasel hetkel, mistõttu on nuhkimine meie kodus mõttetu.

Selleks, et jõuluvana ei peaks tooma su kallimale jõululaupäeval poest leitud viimast sokipaari (pealegi vales suuruses ja põhjapõtradega) või kuuselõhnalist küünalt, anname sulle kohe mitu täiesti fantastilist ideed, mida kinkida endale, oma armsamale, sõbrannale ja sõbrale.
LELO_INA-Wave_Packshot
Parim kingitus sulle endale, kallis naine: kuigi jõulud on perega koosolemise aeg, ei ole kõigil seda teist poolt, kellega pärast väsitavat söömaaega linade vahele pugeda. Jõuluüksindust aitavad peletada Lelo Ina Wave ja Lelo Mona Wave. Mõlemal vibraatoril on liikuv tipp, mis tekitab tunde, justkui maailma kõige seksikam mees hellitaks oma sõrmedega su G-punkti. “Mmmmmm….. kui mõnus, tee veel, Brad!”

Parim kingitus sinu mehele: täiesti kindla peale minek on tšekk Ulakast tšekiraamatust. Mehed armastavad teenuseid, mida nende naised neile omalt poolt pakuvad. Miks saata mees massaažisalongi, kui Ulaka_Kaunitari_tshekkvõid ka ise kodus erootilist massaaži pakkuda? Tšekiraamatus on 20 erinevat teenust ja kes tahab, leiab meie juurest ka aksessuaare isutekitajaks. Mõned nt:
“Massaaž õnneliku lõpuga” + YesForLov iha tekitav massaažiõli
“Suuline ülesanne hindele 5” + maitsega kondoom
“XXX filmi nautimine” + Erika Lusti DVD

HULABeads_PackshotParim kingitus sulle + kallimale: meile väga meeldib mõte avalikus kohas vallatlemisest, mistõttu soovitame uusaastapeol proovida LeloLyla2 või Lelo Hula Beadsi. Loe meie kliendi tagasisidet toote kohta siit. Kes eelistab tegutseda vaikselt ja teki all, võiks valida nunnu näpuvibraatori PicoBong Ipo, mille vibraatsiooni naudivad nii naised kui mehed.

Parim kingitus raamatusõbrale: Deborah Sundahl “Female Ejaculation and G-spot“. Erutav õppematerjal pikkadeks talveõhtuteks õpetab, kuidas tutvuda oma G-punktiga.LELO_LUNA-Smart-Bead_Product_Pink

Parim kingitus trennihuvilisele sõbrannale: Lelo Luna Smart Bead treeningkuul tagab tugevamad vaagnapõhjalihased ja intensiivsemad orgasmid kõigest 5-minutilise treeninguga päevas. Sinu moodsaim peronaaltreener, mis kohandab treeningkava vastavalt sinu ettevalmistusele.

Parim kingitus sõbrannale / sõbrale, kellel luuletused ei ole peas: karistuskomplekt käeraudadest, piitsast ja silmasidemest.

Parim kingitus vähem ulakale sõbrannale: YesForLov voodipesu lõhn.Meeste

Parim kingitus vallalisele sõbrale: YesForLov iha tekitav prantsuse parfüüm naiste murdmiseks.

Parim kingitus stiilse maitsega naisele (emale, õele, kallimale, naabritüdrukule): Kriss Sooniku trippidega pluusid, pesu ja wrapid.

KrissSoonik-2652Selleks, et kõik eelnev poest koju tuua, saab meilt nüüd osta Ulakaid poekotte vallatute sõnumitega nagu nt “See ei ole sinu vanaema kott” ja “Keep calm and fuck it”.Lotta_black_front-682x1024

Ära jäta oste viimasele päevale, tule kohe täna!