Kui vaadata Ulaka Kaunitari mänguasjade riiulit, jääb Lelo Soraya kindlasti esimesena silma. See on vaieldamatult kõige ilusama ja luksuslikuma välimusega toode. Soraya voolujooneline keha on tehtud meditsiinilisest silikoonist, mida osaliselt täiendab kuldselt läikiv pealispind. Soraya sobib hästi kingituseks naisele, kes armastab sära, luksust ja elegantsi, kuid ei tee järeleandmisi kvaliteedis.

Kohe kindlasti ei piirdu Soraya plussid ainult välimusega. Soraya on täiesti veekindel, mistõttu on seda väga mugav kasutada nt õhtul vannis, kui lapsed on juba magama läinud ja ühtlasi on see ka väga vaikne, kui on soov salaja magamistoas tegutseda. Veekindlusele ja vaiksetele mootoritele lisaks tooksin välja ka selle, et Sorayaga tuleb kaasa laadija ja ei pea kogu aeg muretsema, et patareid kõige otsustavamal hetkel tühjaks saavad.

Tegelikult on Soraya nii mõnus, et kes ei taha, võib seda kasutada ka ilma vibratsioonita. Kõige esimesel korral ma nii tegingi, kuna minu tutvusringkonnas on naisi, kes kasutavad mõnu valmistamiseks dildosid, mis ei vibreeri. Dildod on väga head nt G-punkti masseerimiseks ja tundlikkuse taastamiseks. Tõepoolest, ilma vibratsioonita Soraya ajab asja ära. Aga mina siiski eelistan vibreerivaid lelusid, sest ilma vibratsioonita toodete kasutamine meenutab mulle värskelt ahjust tulnud saiakeste nuusutamist ilma neid maitsmata.

Tõsi on, et kõiki 8 erinevat vibratsiooni ma pidevalt ei kasuta. Aga olenemata sellest, kas naisele meeldib tugev vibratsioon või nõrk, kas ta tahab rohkem vibratsiooni kliitorile või seespidiselt ning kas ta tahab ühtlast vibratsiooni või nt tukslevat – Soraya pakub seda kõike, lihtsalt vali oma lemmik. Mulle isiklikult meeldib selline keskmine vibratsioonitugevus, kuid programmidest on minu lemmik see, mis justkui tasapisi kogub tuure üles, nagu auto stardiks valgusfoori tagant. Soraya suureks plussiks on, et tegu on nn Rabbit-tüüpi vibraatoriga. Rabbititel on enamasti 2 mootorit, millest üks asub pikas kehaosas ja teine kõrvas/kõrvades. Samal ajal kui vibraatori pikem osa pakub mõnu seespidiselt, hellitab kõrv kliitorit. Kuna liigne tähelepanu kliitorile võib liiga kiiresti haripunkti viia, on Soraya plussiks võimalus kõrvakesest vibratsioon päris välja lülitada. Õnneks on Soraya sissepoole käiv osa nii pikk, et need, kes kardavad liiga kiiresti lõpetada, võivad kasutada Sorayat täpselt sellises pikkuses, et selle kõrv kliitorini ei ulatugi.

UntitledSoraya kasutamine on äärmiselt mugav tänu selle täiesti geniaalsele käepidemele. Pannes pöidla käepidemest läbi, jääb vibraator mõnusalt peopessa toetuma. Ei teki mingit muret, et käsi väsiks ära või vibraator ära libiseks. Täiesti geniaalne lahendus! Pärast mõningast katsetamist avastasin, et Sorayat saab tänu pikkusele, kujule ja erinevatele programmidele kasutada põhimõtteliselt ka hands-free. Kas saab veel midagi ägedamat olla?

Kuna ma reisin päris palju, siis minu jaoks on oluline, et mu mänguasi kohvris ellu ei ärkaks. Selle tarbeks on LELO toodetel lukustusfunktsioon (tuleb vajutada – ja + nuppu korraga 5 sekundi vältel).

Mis mulle Soraya juures kõige enam aga meeldib, ongi see, et seda saan kasutada nii sel puhul, kui aega on vähe, aga tahtmine suur, kui ka siis, kui soovin veeta lihtsalt ühe mõnusa õhtu iseenda seltsis. Mõnikord ei panegi ma Sorayat täispikkuses endale sisse, vaid libistan kõrvakest kliitori ja tupe vahelisel alal. Nii äratab see ellu punkte, millest ma varem isegi teadlik ei olnud. Kuigi Sorayat võib kasutada ka koos partneriga, eelistan seda teha üksi. Minu mänguasi, minu nauding, minu kvaliteetaeg iseendaga.

Ainukese miinusena toovad vibraatorite testijad välja, et Soraya puhastamine nõuab natuke rohkem tähelepanu, sest tuleb jälgida, et libesti jäägid silikooni ja kuldse osa vahelt eemaldatud saaks, aga isiklikult ei ole ma küll erilist vaeva näinud ja pärast aastast kasutamist näeb mu Soraya ikka välja nagu uus. Et Soraya mõnusamalt libiseks, kasutan Lelo vee baasil libestit ja bakterite hävitamiseks Lelo puhastusspreid.

Kui senini meeldis mulle enim Lelo Gigi2, siis Soraya tõukas Gigi2 troonilt. Kusjuures olen märganud, et need õhtud, kui olen Sorayat kasutanud, magan ma oluliselt paremini. Soraya on kõrgklassi jänku, millest paremat turul on raske leida (mul pole veel õnnestunud). 5 punkti 5-st.

Kui ka sulle Soraya meeldis, vajuta siia.