Üllatused – mõnikord tundub, et neid teha on sama põnev kui saada. Lisaks on see meeldivaks viisiks tuletada oma kallimale meelde, kui eriline ta on. Seetõttu kasutan ma ära igasuguseid totakaid tähtpäevi, et oma meest meeles pidada. Hiljuti leidis ta hommikul ärgates oma sülearvuti vahelt kaardi, mis oli täis pilte ja tsitaate suudlustest, kuna meie esimesest suudlusest möödus 2 aastat. Kõige enam vaeva nõudis see, et panin endale äratuse kella neljaks hommikul, et jõuaksin vahetult enne ta ärkamist kaardi õigesse kohta panna.

Iseenesest saab ju saata ka sõnumeid mobiiliga, aga see on kuidagi nii pealiskaudne, umbes sama, mis postitada Facebooki armastusavaldus. Sõnum, mida peos saab hoida, tundub kuidagi ehedam. Ükskõik, kas kallim on tihti sinust eemal või soovid suhet tugevdada, väikesed südamlikud teated rõõmustavad teid mõlemat.

Siin on mõned ideed, kuhu teateid jätta:
1) Peida sõnum tema portfelli – see tuletab talle meelde, et sa mõtled tema peale isegi lahus olles.
2) Jäta seksikas teade tema pesusahtlisse aluspükste juurde.
3) Vürtsita voodielu, jättes kallima padja alla teate, mida erilist sa voodis tahaksid temaga teha.
4) Võta märkmepaberite plokk ja kirjuta üllatussõnum ploki keskele, kust ta avastab selle alles kunagi hiljem.
5) Osta äge postkaart ja pane see postkasti kallima nimele.
6) Kinnita sõnum magnetiga külmkapile.

Kuid mida ikkagi kirjutada?
Mina olen kirjutanud erinevaid tsitaate, luuletusi, kleepinud pilte ja joonistanud. Kui teil on “oma laul”, võib valida sealt ridu. Tähtis on jääda siiraks, isegi kui alguses ei oska paberile kirjutada muud kui “Ma armastan Sind!”.
Siin on lisaks mõned ideed:
1) Ma hindan Sinus seda, et …
2) Mulle meeldib, kui Sa …
3) Ma olen tänulik Sulle, et Sa …
4) Mind erutab meeletult, kui Sa …
5) Sa oled fantastiline, kuna…

Armastusavaldused on suurepäraseks viisiks olla romantiline, suurendada intiimsust ja lähedust.

Samas ei pea teated olema alati südamlikud ja väljendama sinu sügavamaid tundeid. Väga mõnus on meest üllatada ka vallatult seksika sõnumiga. Kui aega pole ja mõtteid vähe, siis Ulaka Kaunitari kauplus pakub seksikaid kaardikesi inglise/prantsuse keeles firmalt YesForLov, mis panevad fantaasia tööle nii teate jätjal kui ka selle saajal. Ulakamad naised võivad kaardikesi jätta ka meestele, keda nad veel nii hästi ei tunne, kuid sooviksid tundma õppida.

Tonight, we dine on my skin. Bring the champagne! 

yesforlov-sexy-pack-of-cards