Meie armas buduaar asub nüüd uuel aadressil: Pärnu mnt 36. Elu Solarise poekeste vahel kiirel peatänaval on jäänud seljataha ja klientide hirm olla tabatud töökaaslaste, sugulaste või konservatiivsete pilkude eest on nüüdseks minevik. Ma loodan, et meie otsus pakkuda klientidele senisest suuremat privaatsust, võetakse rõõmuga vastu. 2

Kuigi Solarises olid omad rõõmud, ei unusta ma neid arglikke ülestunnistusi arvukate naiste poolt, kes meie poe külastamiseks mitmeid kuid julgust olid kogunud. Samuti on mul meeles kõik koos klientidega poetatud pisarad ja rõõmukilked, kui nende seksuaalsus esimese argliku sammu väljapoole enda ehitatud kaitsemüürist astus. Mitmes inimeses nägin ma ennast aastaid tagasi, kui sekspoe külastus tekitas miljon küsimust ja veidi piinlikkust, sest täiskasvanud naisena oli mul häbi küsida, milleks üht või teist asja kasutama peaks. See oli nagu võõrkeelne teater: aru millestki ei saa, vaatad asja ära ja lähed nõutult koju. Minu esimene külastus Ulakasse Kaunitari osutus selle võõrkeele õppimiseks.

Töö Ulakas Kaunitaris ei ole lihtsalt müügitöö, olen pigem nõustaja ja psühholoog: kuulan, elan kaasa, innustan, motiveerin ja pakun lahendusi. Ma armastan oma tööd. Kiidan iga naist, kes on ennast ületanud ja Solarise konservatiivsete pilkude all meie poekesse sisse tulnud. Kiidan iga naist, kes on omal käel või partneri abiga oma seksuaalsuse peidust välja toonud. Kiidan iga naist, kes vajas veidi rohkem privaatsust ja jõudis ära oodata hetke, mil me uude kohta kolime. Kiidan iga naist, kes julgeb avalikult ja kõva häälega või vaikselt üksi koduseinte vahel öelda: “Ma olen naine ja ma olen väärt naudinguid!”10342887_1050929368257529_7476301530497450556_n

Ulaka Kaunitari külastamine ei tähenda muidugi vaid sekslelude ostmist. Pakume Kuldnõelaga pärjatud Eesti pesudisaineri Kriss Sooniku loomingut, mis on segu mängulisusest, nooruslikkusest ja klassikast, mida saab kanda nii salaja magamistoas kui uhkustavalt linnatänaval. Kui on soov magamistuppa veidi põnevust tuua, võib alustada sulekestest ja silmasidemetest, liikudes edasi stimuleerivate geelide, ulakate täringumängude ja seksuaalsete lõhnadeni. Kas mänguasjade puhul ei pea viima poest kohe koju kõige uhkemat ja suuremat toodet, alustuseks sobib ideaalselt ka näpuvibraator kliitorile lisastimulatsiooni andmiseks vahekorra ajal. Samuti on meil tooteid paaridele. Kui ei tea, millist valida, tuleme appi, sest nii nagu pole kahte ühesugust paarikest, ei sobi igasse magamistuppa ühesugune lelu.

Uus koht toob kaasa ka uusi lennukaid plaane. Kui uus asukoht on meie sõpradele juba südamesse pugenud, plaanime pakkuda ka harivaid ja mõnusaid naisteõhtuid. Endiselt olete oodatud meie juurde tähistama oma sünnipäevi ja tüdrukuteõhtuid, lisainfo siit. Kohtumiseni!

Sinu Ulakas Kaunitar